Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni anyám gondolkodását?

Figyelt kérdés
Anyám, párom és én együtt lakunk, de nem mi anyámnál hanem ő nálunk. Kapott tőlünk karácsonyra egy tabletet és azóta csak a facebook érdekli. Szinte semmi házimunka, pénzt se ad a közös számlákra, semmi. Éjjel nappal csak azt a sz.rt nyomkodja. Eddig csak magyar pasikat szédített, de most már külföldi pasikkal is írogat. Sőt, most azt vette a fejébe, hogy kimegy Tuniziába és feleségül megy egy ottani "gyerekhez". Azért írom, hogy gyerekhez, mert az vagy 40 évvel fiatalabb tőle. Intézi neki a vízumot és ide akarja hozni Magyarországra, ide a mi házunkba. Egyszerűen teljesen megvan bolondulva. Már próbáltam szép beszélni vele, de nem használt...felemeltem a hangom, de hajthatatlan. Már elintézte magának a repülőjegyet, két hét múlva utazik. Nem veszi észre, hogy a pasi csak arra használja, hogy bejuthasson Magyarországra. Ki tudja, lehet, hogy egy terrorista, nagyon gengszter képe van. Megadja a vezetékes számunkat különböző férfiaknak, akik éjjel-nappal hívnak minket, pokollá teszi így az életünket, de nem veszi magát észre. Szerintem, egy 66 éves nőnek már nem a pasikon kéne járni az agyának, hanem unokáznia kéne. Teljesen tanácstalan vagyok, mi van, ha kimegy és soha többé nem fogjuk látni, mert kitudja mit akar vele az a pasi csinálni ott kint, miért is hívta ki magához.

2016. szept. 10. 08:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

"ide a mi házunkba." -Ide nem jön.Pont.

Unokázni? és van? egyébként gyanús, hogy elmeháborodott. 66 évesen 26 évessel flörtöl?

2016. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy. Az emberek olyanok, amilyenek. Max. hat éves korukig változtathatóak meg.
2016. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
nekünk még nincs gyerekünk, de a tesómnak van és mióta megvan a tablet, azóta nem foglalkozik senkivel, csak a neten fellelhető számtalan pasival.
2016. szept. 10. 08:49
 4/38 anonim ***** válasza:
11%
Hogy unokázzon unoka nélkül?
2016. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Mondjátok le a vezetékest, vagy legalább változtassátok meg a számát és ne mondjátok el neki.
2016. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%
Állítsatok át valamit a tableten úgy, hogy azt higgye, elromlott.
2016. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöztethet be hozzátok senkit csak úgy. Beszéljetek ügyvéddel!
2016. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
már próbáltuk azt is, de bevitte szerelőhöz és mindig visszaállították neki.
2016. szept. 10. 08:52
 9/38 A kérdező kommentje:
lényegében ez az ő háza volt, csak elvitte a bank és mi visszavásároltuk a párommal. Örülhetne, hogy nem az utcára került, mivel a tesóm miatt vitte el a bank az ő házát, de nem is ez a lényeg.
2016. szept. 10. 08:54
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Lőjétek ki a wifit. De komolyan mondom.
2016. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!