Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy csak haverként tekint-e rám, vagy több is lehetne?

Figyelt kérdés

Mind a kettőnknek ez az első "randizgatás". Már kétszer találkoztunk kettesben, jókat beszélgettünk, nevetgéltünk, de nem tudom, hogy Ő mint csak haverként/barátként tekint-e rám, vagy lehetne-e belőle párkapcsolat.

Eddig puszin kívül más nem volt, nem öleltem meg, nem fogtam meg a kezét. Pedig már az első alkalommal megakartam, de valahogy féltem, hogy mi lenne a reakciója. Második alkalommal dettó, csak még jobban féltem megfogni a kezét, mert még jobban izgultam, hogy mit fog hozzá szólni.

Már ott tartok, hogy nem merek vele harmadszorra is találkozni, mert attól félek ismét adnék egy pofont magamnak.

Ha tudnám, hogy Ő is szeretne esetleg többet, akkor onnantól kezdve sokkal bátrabb lennék, de amíg ilyen bizonytalanság van, addig egyáltalán nem merek kezdeményezni.

És szóba hozni is félek, hogy megkérdezzem mit gondol rólunk.


Kérlek olyan válaszokat ne írjatok, hogy fogd meg nyugodtan a kezét stb., mert elhihetitek hogy nagyon szerettem volna, és tudom hogy senki se halt volna meg, vagy került volna kórházba, de egyszerűen nem ment. Rég féltem valamitől ennyire.


Ilyenkor mit tehetnék?


én 19F ő 18L


2010. júl. 31. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
He! :D Ti miről beszélgettek, h nem derül belőle ki h csak barátnak akar vagy többnek?
2010. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Minden féléről. Sztorikról, magunkról, hülyeségekről stb.

Miért miről kéne ha párkapcsolat is kilátásba van?

2010. júl. 31. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem mégiscsak rá kéne valahogy kérdezned a dologra...vagy ha nem mered konkrétan megkérdezni,tereld rá a szót...amúgy valószínű ő is arra vár,hogy te kezdeményezz.ha egyikőtök sem lép,akkor nem lesz semmi.
2010. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan így voltam, mint te. Én az 5. randim mertem megfogni a lány kezét és két héttel később mertem megcsókolni.

Olyan rossz egyébként, hogy annyira ölelnéd, csókolnád de nem mered. Én átérzem a gondod.

19/F

2010. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Udvarolj a lánynak!

Bókolj neki, pl. vigyél valami kis virágot, küldj neki egy frappáns sms-t, egy jó dalt a neten, ami tükrözi az érzéseidet... stb.

Az Ő reakciójából egyből látni fogod, érzed, hogy ő is úgy közeledik-e hozzád. Pl. ha egyből válaszol, sokat mosolyog, örül neked, nyitott feléd biztosra veheted, hogy kölcsönös a szimpátia. Ha mégsem, azt pedig jobb előbb megtudni.

2010. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hol tart a dolog??
2010. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még sehol, egyelőre. ma találkozunk és kiderül.
2010. aug. 18. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!