Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy nő miért kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő miért kezd el egy randin a saját külsejére negatív megjegyzéseket tenni?

Figyelt kérdés

Beszélgettek, és akkor jönnek az ilyen random megjegyzések, hogy "jó, nekem túl nagy a szám" vagy "utálom az államat", "borzasztóan néz ki az orrom" stb.

Alapból két dolgot tudok elképzelni: 1. nem jövök be a csajnak, de nem meri megmondani, és így próbálja meg belém szuggerálni, hogy "hidd már azt, hogy nem nézek ki jól, és kopj le" 2. Alacsony az önbizalma, folyamatosan szüksége van megerősítésre, és ezzel az indirekt módszerrel próbál meg bókokat kicsikarni, pl. "jaj, dehogynem, csodásan nézel ki".



2020. jún. 17. 10:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nőként azt mondom inkább a kettes, de nem biztos hogy bókokat akar kicsikarni, lehet csak tényleg ennyire alacsony önbizalommal rendelkezik, és őszintén megmondja, mit is gondol magáról, mi nem tetszik magában. Az ilyen nőknek viszont tényleg szüksége van néhány bókra, persze csak ha az őszinte, az önbizalomhiányát csak pozitív dolgokkal lehet javítani.
2020. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyértelmű, hogy a 2. Viszont messze nem biztos, hogy alacsony az önbizalma. Sok buta kislány pontosan tudja, hogy sokan csaholnak utána, de azért teszi az agyát, hogy jaaaj csúúúnya vagyok..

Az ilyeneket nem lehet komolyan venni.

2020. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Masodik. Megerositest var toled h de nem.
2020. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Hogy nyalják a seggét
2020. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondod igen csúnya, de neked így is tetszik? :Dd
2020. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább a második, megerősítést és dicséretet vár. Nem is feltétlen kell hozzá amúgy önbizalomhiány. Egyszerűen csak olyasmit akar hallani, hogy "nem is, hát olyan szép vagy". Egósimogatás kell nekil

Persze lehet más oka is, de nekem ez az első tippem.

2020. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Játszmázik, bókokat halászik. Ha van egy kis eszed, nem lesz második randi.
2020. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Én azért szoktam ilyet mondani, mert úgy gondolom, hogy valóban csúnya vagyok, nagyom sok szépséghibam van és nem szeretném, ha bekepzeltnek tartanának, ezért jelzem, hogy tudatában vagyok, hogy nem vagyok egy főnyeremény, így látja a másik fél, hogy önreflexiv vagyok.
2020. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert azt akarja h ajnározd, mert a lételeme az önimádat. "szép vagy", "nekem a legszebb", "csinos vagy", stb...
2020. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Semmikepp se rad vonatkozik. Vagy alszereny, vagy a negativ gondolkodas kovetoje. Engem baromira idegesitene.
2020. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!