Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A problémám, megcsalás?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám, megcsalás?! Kérem szépen, hogy értelmes, megfontolt és negatív megjegyzesektol mentes válaszokat adjatok. Hiszen belül marcangol ez.

Figyelt kérdés

Azokhoz szólna a kérdésem, akik sajnos vagy nem sajnos, de átestek azon, hogy párjukat valamijen oknál fogva megcsaltak.

Nekem eljött az a pont, hogy elég! Nem akarom a páromat megcsalni. Fontos nekem (nem is értem eddig miért tettem meg, de ez most sajnos utólag mindegy)

Nem szeretném neki elmondani,mert 3x 4x már megtudta... Ilyenkor panikrohamot kap, és nehéz ellátni. Lelkileg olyan szinten osszeomlana.

A kérdésem: ti akik volt hogy megcsalatatok a pártokat: megtudtatok tenni azt, hogy pont eddig és nem tovább? Nem mondtatok el neki, és tudtátok egy hűséges kapcsolatot kialakítani?

Esetleg van köztetek olyan aki magában elragodott a történteken, és már boldog házasságban él a megcsalt illetővel?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 6. 13:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási, vagy elirasi problémák miatt, mobilról írtam.
2020. febr. 6. 14:01
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Azt irod,hogy nem csaltad meg. Utána 3x 4x megtudta...

Mi van?

2020. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd ott ezt a nőt, és kezdjetek új kapcsolatba tiszta lappal.
2020. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha fontos neked, mégis mi visz rá, hogy állandóan megcsald? Szerencsétlen már belebetegedett, ahelyett, hogy kidobott volna.
2020. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsa már nekem le ezt valaki plíz.
2020. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Zavaros mi? 5-ös

Én se értem

2020. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt akarja írni, hogy bár nagyon fontos neki a párja, de már többször megcsalta. Ezt a párja megtudta, amitől összeomlott. Kérdése az, hogy lehet megállni, hogy ne lépjen többé félre?!

Legalábbis én így értelmezem. Bocsi, ha rosszul olvasom.

2020. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja valami olyasmi 7-es
2020. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A hűség nem egy tulajdonság, hanem döntés kérdése!

Csoda, hogy tudja, hogy megtetted többször, mégis veled van. Azt kellene magadban helyre tenni, hogy miért tetted, mert a nem tudom nem válasz. Ha azért, mert megtehetted, akkor nem való neked párkapcsolat, vagy keres olyan partnert, aki nyitott kapcsolatban akar élni.

2020. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor megakarod csalni, gondolj olyasmire, amit gyűlölsz vagy undorodsz.


Én kétszer kerültem ilyen helyzetbe, a farkam "mondta hogy tegyem meg", de a szívem mást mondott. Ezért egy anya-fia párosra gondoltam, azonnal elment a kedvem. Kb. ez a negatív megerősítés, nem?

2020. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!