Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tisztességtelen, hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztességtelen, hogy több sráccal randizom egyszerre?

Figyelt kérdés
Félek, hogy érzelmileg bevonódnak, de meg kell ismernem többet is, hogy a lehető legjobb mellett dönthessek... Ha viszont valakinek azt mondom, hogy "hé, rajtad kívül még találkozgatok másik hárommal", akkor tuti nem állna le velem... szóval nem is mondom el... Ez gáz?
2008. nov. 24. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, neked milyen lenne, ha a pasi akivel randizna rajtad kívűl randizna még vagy 5 csajjal?
2008. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen az! Mond el nekik, hogy még nem vagy kész egy kapcsolatra, és egyenlőre ismerkedsz, majd ráérsz még később dönteni, és elkötelezni magad. Nincs abban semmi rossz, amit csinálsz, de játsz nyilt lapokkal.
2008. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát gáz, de ezt már elmodták elöttem is, te mit éreznél ???? Csak mélyedj bele a gondolatba, ha lenne neki is másik 3!!
2008. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem gáz. De ne vallj szerelmet egyszerre mind a 3nak, mert te fogod megszívni. Amerikában például ez tök normális dolog.

(Előbbutóbb átjön ide is ^^')

Szóval szerintem amíg nincs semmi komolyabb, addig nyugodtan :P

2008. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi van bejelentette a dokid,hogy 2 éved van hátra, vagy mi?Vagy már 50 éves vagy és ugy érzed kifutsz az idobol? Hova fajult a világ? Szerintem fiatalon van ido megismerni és megtalálni az igazit ugy is hogy azt egyenként teszed...hát nagyon gáz vagy neharagudj! Remélem egyszer veled is ugyanezt megteszik...majd akkor is ugyanigy álLj hozzá, OK?!
2008. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Srapnel ***** válasza:

"Félek, hogy érzelmileg bevonódnak, de meg kell ismernem többet is, hogy a lehető legjobb mellett dönthessek..."


Most társat keresel, vagy üzleti partnert?

2008. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy gáz-e!!! De nekem is 4 pasim volt egyszerre!!!!!!! Nagyon kellett figyelni nehogy egyszerre legyen 2 randid 2 különböző helyen......

De vigyázz nagyon MERT HA EGY APRÓ HIBÁT VÉTESZ 4-BŐL 1 SE MARAD!!!!!!!!

Én is így jártam!!!!! Azóta egyszerre csak egy van!!!

2008. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyissátok már ki a szemeteket! Nem azt írta, hogy TÖBB PASIJA VAN EGYSZERRE, csak többel is randizik. Amíg nem jár senkivel, miért ne ismerkedhetne több fiúval is?! Miért ne tehetné, amíg fiatal és független?


Amíg nem hitegeted őket azzal, hogy hű de szerelmes vagy beléjük, addig nem gáz a viselkedésed. Csak akkor az, ha magadat is meg őket is becsapod. Nyílt lapokkal kell játszani. Tavaly nyáron én is több fiúval randizgattam, de csak ismerkedés céljából, és nem hitegettem egyiket sem - megmondtam mindegyiknek, hogy egyelőre nem érzek semmiféle komolyabbat, csak ismerkedek, és megadom a lehetőséget az életnek, hogy valaki mégis megfog érzelmileg. Ha ezzel tisztában vannak és elfogadják, akkor oké. Ez nem járás, csak ismerkedés, hangsúlyozom. Van különbség a kettő között.


Viszont arra tényleg figyelj, hogy ne csapd be őket, és nyílt lapokkal játssz!

2008. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne csodalkozz, ha kesobb a sracok felveszik a "minden no kurv@" vallast...
2008. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nyiltan meg mondod nekik,hoyg cska ismerkedsz,nem hitegeted egyiket sem,akkor sztem semmi nincs ebben..nem tlaálom felháboritonak.:D
2008. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!