Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen haj jön be egy férfin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen haj jön be egy férfin?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van 5-6 éve, ez alatt volt egy hosszabb 1 évig tartó kapcsolatom és sok alkalmi. Ennek ellenére az utóbbi időkben egyszerűen semmi se jön össze. Nagyon sokszor megkapom hogy mennyire jól áll nekem, viszont ezek a nők mégse jönnek össze velem és sorra mindegyiknek rövid hajú v kopasz palija lesz. Csak felmerült bennem a kérdés, vajon a hajam akadályoz abban hogy boldog párkapcsolatban éljek? 2 éve levágtam és teljesen más fajta stílusú kaliberű nők találtak be.

Mellkasig érő hajam van , szóval ezt értem a hosszú alatt. Viszont sokszor úgy érzem ha levagnam akkor csak mások kedvéért kukaznam az egyéniségem.

22/F



2020. jún. 22. 21:46
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy vissza növesztettem a 2 évvel ezelőtti levagas óta, mivel nem éreztem hogy önmagam lennék
2020. jún. 22. 21:49
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú hajú párom van, bár neki általában csak váll környékéig ér, és általában a hosszú hajú férfiakat jobban megnézem, mint a rövid hajúakat. A kopaszok - sajnálom - kifejezetten taszítanak.


26L

2020. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
35%
kopasz
2020. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kopasztól a hosszúig bármelyik tud tetszeni, attól függően, hogy milyen a férfi arca, fejformája és mennyire áll neki jól.
2020. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az alábbi frizurák az ideáljaim:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Egyáltalán nem biztos, hogy a hajad miatt nem jön össze a kapcsolat. Engem például a kopaszság taszít (nem sértő szándékkal írom), és csak egy barátnőm jut eszembe, akinek kifejezetten bejön.

Más miatt semmiképp ne vágass a hajadból, hiszen akkor nem éreznéd jól magad a saját bőrödben. Ismerek ugyanilyen hosszú hajú férfit szerető párkapcsolatban, szóval egyáltalán nem reménytelen a helyzet.

21/L

2020. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem hosszu haju, kontyban hordja, imadom.


Nalam a kopaszsag, kopaszodas, es a zselezett haj kizaro ok volt.

2020. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Nekem mindig is bejött a hosszú haj, szakállal olyan vikingesen, de anélkül is.

Ezen kívül még ezek: [link]

[link]

[link]

2020. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
14%
Hosszú haj a lányoknak való. Egy igazi férfi rövid hajú, sokkal férfiasabb.
2020. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
Rövid, sötét, dús :D
2020. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Ollókezű Edward ***** válasza:
81%
A hosszú haj az erő jele az ősi kultúrák többségében és a Bibliában is. A középkorban a király haja volt a leghosszabb, minden férfinak rövidebbre kellett vágatnia. Ennyit arról, hogy lányoknak való.
2020. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!