Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hogyan/milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan/milyen szöveggel kezdeményezzen egy lány? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval az a kérdésem, hogy ha egy lány "kinéz" magának egy fiút, és ő akar kezdeményezni, akkor mi az amit "mondhat" és még nem túl nyomulós, rámenős hanem kedves és szívesen fogadjátok? Milyen szöveggel menjen oda ismerkedni? Pl. hogy furának találjátok-e ha odamegy és elkezd hétköznapi dolgokról kérdezni meg beszélni? Mert én ezt mondjuk eléggé de sokszor kaptam már ezt a tanácsot.:D Mert igen, én lennék ez a lány és ötletem sincs hogy mit kellene mondanom nem szeretnék beégni.:D

Ja és mint mondtam fiú(!)ról van szó tehát 18-20 éves.

Köszönöm az értelmes és hasznos válaszolat:)



2014. márc. 7. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy laza legyél. Nem kell megváltani a világot. Kérdezgeted arról, hogy merre tart, mit csinál éppen, hétvégén mit fog csinálni, várja már-e a foci vb-t vagy az f1 szezonkezdetét. Sportról sok fiú szeret beszélni. Vagy bármiről....
2014. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én úgy kezdeményezek a lányoknál, hogy hétköznapi dolgokról beszélek. És sokat nézek a szemébe mosolygok, és ha látom hogy vevő rá akkor később bármi lehet. Szerintem te is tegyél így.:) Célozgatni is lehet, hogy milyen jól néz ki. Ha udvarolt már neked fiú, akkor csináld te is úgy, ahogy ő csinálta.:)
2014. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Én is a hétköznapi dolgokkal kezdeném. De ha csak kifejezetten nem tudod, hogy nagy sportkedvelő, azt szerintem hanyagold. Ha velem akarna fociról beszélni egy lány, csak néznék értetlenül. Mert pl a foci hidegen hagy, meg a többi is. De csak legyél természetes és add magad!


23/F

2014. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát a focit én is utálom, azzal odajönnél, nem keltenél túl jó benyomást, tudod nem épp egy értelmiségi sport :D ha nálam lányok kezdeményeznek, az eddig mindig úgy történt, h akár az egyetemen, akár edzésen feltűnően a közelembe vannak és egy adandó alkalommal "beszólnak" bármi egyszerűt, "nem baj ha ideállok?" vagy szünetben 3szor mászik rajtam keresztül, h kijusson, majd vissza és persze mosoly!!! "jaj már megint én vagyok, bocsi" "legközelebbinél meghívhatsz egy kávéra" :D
2014. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy lány egyszerűen nem éghet be, ti lányok szoktátok kigúnyolni a bepróbálkozó fiúkat ezt fordítva még sosem láttam
2014. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hű oké hát köszönöm a válaszokat :D

de #5-ös beéghet. Egyszer én is jártam már igy mondjuk az azért is volt mert a srác rettentően bunkó volt mint kiderült .... ezért is tartok tőle kicsit mert ő nem tűnik annak de ki tudja.:P

2014. márc. 7. 22:36
 7/9 anonim válasza:
Igazából ezzel a kérdéssel az az egyetlen baj hogy általában fordítva szokott történni, a fiú megy oda a lányhoz. Próbálj meg szemkontaktust felvenni a "kiszemelttel" és amikor rád néz mosolyogj. ( Ha tetszel neki ő fog odajönni, ha nem beszari) De ha mégis úgy gondolod hogy te szeretnél kezdeményezni, odamész hozzá és mondod neki hogy nézegetted őt és láttad hogy ő is néz téged, bemutatkozol stb.. innentől általában már egyszerű a dolog. :)
2014. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én tojok a focira, de ha hozzám jönne ilyennel a lány, örülnék, mivel tudnám, hogy érdeklem, s gyrsan témát váltanánk.
2014. márc. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hmmm éééértem.. köszönöm a válaszokat:)
2014. márc. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!