Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, más is randizik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, más is randizik ilyen elmebetegekkel vagy csak én vagyok mindig ilyen szerencsés? Kevés a normális srác már vagy még ne adjam fel?

Figyelt kérdés

Másfél éve nem volt normális randim. Mások jó nőnek tartanak, én magam csak átlagosnak. Inkább természetes és fiatalos nőnek tartom magam. Nem öltözöm kihívóan.

Volt olyan első randim, ahol a férfi azt mondta, hogy azonnal belém akár élvezni, gyereket akar tőlem és ha terhes leszek, reméli "megkóstolhatom a cicidből a tejcit" (30 éves) 😂 Sokkoló volt... 🙄 Olyan is akadt, aki kifejtette, hogy a jó pasik (mármint ő /36 éves/, nekem ez sem tetszett már, hogy elvan magától szállva)😂, hamar megunják a normális szexet és ő ezért csoportban szereti csinálni (általában 2 férfi 1 nő felállásban) és legalább 200szor volt ilyen szexben része.. De volt, hogy 7-8an is voltak 🙄🙄🙄 Én naivan meg azt hittem párszor kipróbált ilyesmit és tső... Meg volt olyan is, aki azt mondta, hogy szeretné megnézni, ahogy németjuhásszal szexelek... 🙄🙄🙄🙄 És ezek többsége nem netes fazon volt.... 😂 Meg olyan is akadt, aki azonnal a lakásán akart borozni első randi címén (ezt hívom low budget randinak) 😂😂😂 🙄🙄🙄🙄 Szörnyű és lesújtó. A neten sem jobb semmivel, sőt... Más is jár így vagy tényleg ennyi retardált van? Vagy én különösen vonzom ezeket? 😂🙄 Persze valahol ez vicces, de azért nem. Mivel jó lenne egy kis család.



2020. jún. 24. 08:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Randi előtt azért ki szokott derülni, hogy ki milyen. Nem nekem nem volt egy ilyenben sem részem, vannak normális férfiak. De nem is igazán hiszem el amiket írsz, főleg a németjuhászost :D
2020. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Pedig elhiheted 😂
2020. jún. 24. 08:35
 3/22 anonim ***** válasza:
99%

Nem tudom, én általában elmegyek a margit-szigetre a kiszemeltemmel, beszélgetünk, meghívom egy italra vagy fagyira, hazakísérem ha szeretné aztán puszival elköszönök tőle. Ha jól sikerült a dolog akkor keresem őt és jöhet a második randi ahol már mindketten tudjuk, hogy a másik is komolyabban érdeklődik.


Szerintem inkább csak te vonzod az ilyen embereket.😅

2020. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

"Más is jár így vagy tényleg ennyi retardált van? Vagy én különösen vonzom ezeket?"

Gondolom, neked egy normális, kiegyensúlyozott, magabiztos férfi túl "unalmas" lenne, és valamiért a kreténekre indulsz be. Hogy miért, ezt kideríteni már egy pszichológus kéne :)

2020. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Jókat nevettem a történeteiden. Csodálom, hogy ennyi idiótát hogy sikerült magadhoz vonzani. Én sosem randiztam teljesen ismeretlennel, mindig ismertem valahonnan, volt előtte beszélgetés, tudtam, hogy ki az illető, nem jártam így.
2020. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ezek sem voltak teljesen idegenek. De első randin mindig kiderültek ilyenek. Anyukám szerint hül. yemágnes vagyok 😅
2020. jún. 24. 08:51
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Férfiként ugyanilyen hülyékkel sodort össze a sors. Ha jól nézett ki 2 értelmes mondatra nem volt képes, ha értelmes volt csúnya volt, ha vicces volt pedig vagy buta volt, vagy csúnya.
2020. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

"A neten sem volt jobb semmivel..sőt".

Súgom halkam, hogy a neten ugyanazok az emberek vannak akik a való életben is. Ugyanazok a retardált gyökerek mennek előttünk az utcán, a tömegközlekedésen, a boltban stb. Sajnos a éppen a "net" adta "szabadság" és retorzió nélküli létforma adott alkalmat ezeknek hogy ilyenek legyenek. Mellesleg meg a világ el van baccva, nem kicsit.

Már az a furcsa, ha valaki normális.

Egyébként rengeteg mentális beteg is van, pláne most hogy a vírus pánik miatt nem kaptak sem kezelést sem ellátást. Ne csodálkozz.

És persze be is vonzod ezt a söpredéket. Talán a társaság vagy a mikrokörnyezet nem megfelelő ahol ismerkedsz.

2020. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%
Én Dobermannal néznélek meg szex közben. Hozzám jössz? 🙂
2020. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Velem sem történt még ilyen. Olyan volt már, hogy netes beszélgetés közben derült ki hogy nem százas a srác, de randival nem jártam így sosem. Részvétem :D 20/L
2020. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!