Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan, Normális ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, Normális ez egy 29 éves (szingli) anyucitól?

Figyelt kérdés

Kollégák voltunk egy étteremben. Ő már nem dolgozik ott. Van egy 10 éves fia is.

Folyamatosan hétről hétre rám írt a messengeren, hogy vagyok meg stb.

Aztán egyszer megjegyezte hogy rosszul esik neki hogy sose írok rá. Aznap épp mondta unatkozik. Rendben, mondtam neki, ha szeretnéd talalkozhatunk is.

Meg mondtam neki a helyet, időpontot. Utolsó pillanatban küldött üzenetet, hogy mégsem jó neki a találka.

OK, nem először fordult elő velem ilyesmi. Úgyhogy nem is beszéltünk utána abszolút. És jobbnak láttam én is, ha értékesebb emberekkel foglalkozok.

Vasárnap már megint ramirt, hogy mért nem írok semmit sose neki.

Én pedig finoman szóltam neki, hogy keressen mást ha unatkozik. Nem kívánok partner lenni a játékban. És nem akarok vele baráti viszonyt sem folytatni.

Erre olyanokat ír hogy megrígatom és szinte nem hiszi el hogy ezt én írtam.

Most komolyan ez normális egy 29 éves nőtől?

Egyáltalán mit akar tőlem? Volt már nektek hasonló?

32 F



2020. jún. 16. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Az egyedülálló anyák már csak ilyenek.
2020. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális, kerüld messzire.
2020. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Igen, egyedülálló anyáknál ez normális, ezért messziről kell kerülni őket :)


Nekem a szomszédom ilyen - vagy a 33 éves anyuka száll rám (meglát, odajön, beszélget), vagy a kölykét küldi (aki hozza a barátját), aztán a csúcs az volt, amikor nyitott kapunál (vendégeket vártam) bejöttek 4-en, és elkezdte bemutatni a szüleit!!! Csak néztem, köpni-nyelni nem tudtam...

27/F

2020. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jujj 3-as, ez azért már durva. Nem hiszem el, hogy ilyen hülye világot élünk. Mai fejjel már azt vallom némelyik gyereknek több esze van mint 1-1 felnőttnek.
2020. jún. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!