Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi egy egész hétvégére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi egy egész hétvégére, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Online ismertem meg a srácot, másfél hónap beszélgetés után rászántam magam, hogy találkozzunk, mivel 340 km-t fog megtenni hozzám, így azt mondta, hogy szeretné a hétvégét itt tölteni, elmennénk strandolni egyebek. Mondtam neki, hogy első alkalommal biztosan nem lesz szex. Azt mondja, hogy nem is szeretne semmi olyat amit korainak érzünk. Nade, kérdezem én, mi a teendőm? Kivesz egy szobát valahol és ott alszik egyedül én pedig itthon? Vagy ott alszok vele és nem szexelünk? Vagy ott alszok és a második együtt töltött nap után szexelek vele? Én komoly kapcsolatot szeretnék, nem szeretném ha könnyűvérűnek tartani vagy értéktelenné válnék a szemében mert hamar megkapott.

2020. jún. 29. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő úgy gondolja, hogy el fog kényeztetni, mindent fizetni fog és arra számít, hogy beadod a derekad, ha már ennyit utazott és költött rád. Együtt akar majd veled aludni, teljesen egyértelmű.
2020. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ott szeretne aludni nálad. És valószínűleg szeretkezni is szeretne veled.
2020. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nagyon szimpatikus, rengeteget beszélünk telefonon, videóhívásban, kölcsönös a vonzalom, én bele tudnék szeretni afelől nincs kétségem, de nem szeretném, ha elvenném a saját varázsom azzal, hogy hamar megkap. Nyilván szívem szerint első éjszaka átadnám magam neki... De bennem van, hogy én őt tényleg komoly kapcsolatra tervezem. Volt már, hogy megkérdezte hogy a távolság ellenére összejönnék, járnék-e vele, természetesen részletezve igent mondtam. Nem tudom mennyire komolyak a szándékai, de nayon hibáztatnám magam, ha azért nem lenne végül semmi belőle mert könnyen megkapott.
2020. jún. 29. 18:43
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nyugodtan érezd jól magad, mert ez már távkapcsolat lenne úgy, hogy még normális kapcsolat se volt és így is, úgy is kifullad.
2020. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerinted levezeted vagy utazik 680 km-t csak egy randi miatt és veled se akar aludni? Szerintem minimum egy csókra és egy szexel számol, de Te tudod. Kiderül majd ha taliztok, hogy mennyire nyomulós.
2020. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nagyon elcseszted szerintem. Első személyes randit így tuti nem csináltam volna a helyedben, függetlenül attól hány hete csevegtek, és mennyire szimpatikus.Ez így elég necces.
2020. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen, én sem így terveztem. Te mit tettél volna utolsó? Hogy szervezted intézted volna?

Én feldobtam a labdát, hogy találkozzunk mindkettőnknek félúton a balatonnál első körben.


#2. kérdés. Adott a dolog, mostmár így alakult, hogy mindenképp ittalvósat tervez, tegyük fel együtt. Mi van ha az első nap nincs szex, de a második nap már van?


#3. kérdés. Írta valaki, hogy ez már eleve döglött a távkapcsolat mivolta miatt. Tényleg elképzelhetetlen hogy annyira összhangban legyünk, hogy ez működhessen? Nyilván előbb-utóbb összeköltözéssel.

2020. jún. 29. 18:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélned vele hogy a távolság ellenére hetente-kéthetente tudnátok-e fixen találkozni. És ekkor több napra vagy 1 hétre együtt lenni. Ha ezt meg tudnátok beszélni akkor elvben lehetséges a távkapcsolat amíg okosabb tervet nem találtok ki. A szex részével semmi baj nincsen, de nem lehet egyikőtöknek sem udvarlója illetve ő sem udvarolhat másoknak. Ezt remélem tisztáztátok. Mi emiatt nem tudtunk összejönni, megromlott a bizalom, de jó tapasztalat volt. Tuti máshogy csinálnám.

Szóval ha megvan a maximális bizalom akkor lehet szex is. Ne feledd, ne hülyítsétek egymást. És ne csak strigula legyél neki. Sok sikert. :)

28F

2020. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos volt a válaszod. Épp ezen gondolkoztam, hogy mennyire lesz törekvő ha a szex előtt leülök elmondani neki én mire vágyom, komoly, felvállalt, érett, kölcsönös odaadáson alapuló kapcsolat. És ha ő is ugyanígy van akkor talán nem érhet nagy pofáraesés.
2020. jún. 29. 19:44
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok prűd de nem is falom nagy kanállal az életet, de ha az 5. Talalkozaskor szexelsz vele, sem biztos hogy hosszútávú kapcsolat lesz, szerintem felesleges váratni. Kétlem hogy tinik vagytok... jobb megismernu, túl lenni rajta és nem rabolni a másik fél idejét ha a szex mégsem működik köztetek
2020. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!