Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem az első randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem az első randin, és mikről beszélgessünk legfőképp? Személyesen még nem találkoztunk.

Figyelt kérdés

Myvip randiról szereztem meg az elérhetőségét, 4 heti beszélgetés után elhívtam, és nemtudom hova kellene menni. Időpontnak kábé 18órát gondoltam ki.

Na sorolom a lehetőségeket: sétáló utca, kávézó, liget, biliárdozás...


2010. aug. 1. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A sétálás a legjobb szerintem, első randin az a legfontosabb, hogy megismerjétek egymást.

Beszélgessetek családról, barátokról, élményekről, tervekről, ilyesmi.. :)

2010. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de már rég nem volt barátnőm, és az utolsóval nemis emlékszem, hogy hogy volt mindig témánk. Bár őt ismertem régebbről. Valamint még eszembe jutott étterem, vagy fagyizás ha jó idő lesz.
2010. aug. 1. 23:39
 3/3 anonim válasza:
Vidd olyan helyre, ami Neked ismerős környezet, hogy magabiztosabban mozogj. A beszélgetés meg jön magától. Ha nem, akkor az már régen rossz... GL
2010. aug. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!