Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hogy köszönjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hogy köszönjünk ha még nem találkoztunk és mikről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Randiztam már másokkal csak őket ismertem, vele pedig még szinte nem is beszéltem.
2010. aug. 21. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy h Szia..mi ebben a krva nehéz?lebetűzzem???...SSS-zzz-iii-aaa.ennyi
2010. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Köszönésnek 2 puszi. Beszélgetés...hmm...ha nem ismered, talán egyszerűbb is, mert rengeteg téma van. Ismerkedjetek. Zene, filmek stb először, aztán majd alakul =)
2010. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

hát első randin érdemes sziá-t köszönni, ha a lány engedi akkor két puszi az arcára.

Témát meg nehéz mondani, mert mi nem ismerjük, és nem tudjuk mit szeret. esetleg lehetne mesélni valamit magatokról, hol éltek, miket szerettek...de úgyis jönni fog magától

2010. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy köszönj neki? Szerintem egy sima Szia, vagy Helló megteszi. A szabály az, hogy próbáljatok közös pontokról beszélgetni, ezt legegyszerűbben úgy lehet megtalálni, hogy mindenről beszélgettek, ami csak eszetekbe jut. Pl., mondhatod azt, hogy úgy lefotóznád ezt a tájat, vagy ilyesmi. Ne izgulj! :)
2010. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A köszönést úgy értettem, hogy pl egyszer első randin nem pusziltam meg a srácot mikor találkoztunk, de aki ismerőssel összefutottunk és először látta őt egyből puszilkodott...
2010. aug. 21. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem szoktam megpuszilni az embereket, de ahogy neked kényelmes. Ha nem szeretsz "puszilkodni", akkor nem kell magadra erőltetni! :) 4. voltam amúgy
2010. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!