Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledhetnék egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék egy régi ismerőshöz?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, akivel egy középsuliba jártunk (ő még mindig odajár), nekem már régen is szimpatikus volt, de most már egyre inkább tetszik :) Hogyan kezdeményezhetnék vele találkozót levélben? Mit írhatnék neki? Ő 18 éves, én 21F
2010. aug. 2. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mondjuk holnap ráér, e, és ha igen akkor hívd el valahova inni egy italt, vagy elmentek sétálni.
2010. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sehogy
2010. aug. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem ismered annyira írj neki e-mailt XD de ha mondjuk közel laktok egymáshoz akkor intézd úgy,hogy fussatok össze és akkor kezdeményez beszélgetést:) de ez nagyban függ attól hogy a csaj mien jellemű ........
2010. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezalatt azt értem,hogy netán ha nem ismered annyira jól akkor lehet hogy zavarba jön ilyesmi ki tudja XD
2010. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak őszintén! mondd neki, hogy: "szia. már régen is tetszettél, de olyan hülye voltam, h nem hívtalak el randizni. mit csinálsz holnap?"
2010. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha a személyes "véletlen összefutás" nem megoldható? Egyből letámadni nem szeretném :)
2010. aug. 3. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
hát akkor próbálkozz közösségi oldalakon megkeresni..vagy msnre fölvenni..
2010. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!