Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mennyi az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyi az esélye, hogy olyan férfit találjak, aki nemcsak du.gni akar?

Figyelt kérdés
5 képem van. Egy sem kihívó. Nincs kinn semmim. De mindig kiderül, hogy erre hajtanak. Beszéltem pedig széppel, átlagossal, csúnyával, számunkással, diplomással. Elég rossz az arány. Eddig kivétel nélkül mind fiki fikit akart.

2020. júl. 5. 19:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

fiki fiki? :)

Ha bemész egy pékségbe, ott csak pékárut fogsz kapni, hiába vágysz egy finom lasagnera.

Én nem a fiki fikire ( :)) hajtok, hanem komoly szándékaim vannak, de nem is a Tinderen keresek.

2020. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Tinderen pontosan 11%, itt Gyakorikérdéseken az ismerkedés témakörben viszont 17%. Ezek a százalékok 1 kerek évre vannak vetítve.
2020. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%

Egy szexpartnerkereső oldalon mit vársz?


Amúgy nyugi, a dugáson kívül mást is fog csinálni veled. >:)

2020. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nulla.
2020. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

*szakmunkással

De ez akkor inkább egy szex alkalmazás? Mert akkor lejövök.

2020. júl. 5. 19:17
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ez azt jelenti, hogy Te nem vagy elég szép nő ahhoz, hogy ők járni akarjanak veled. Maximum szexre vagy nekik jó.
2020. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, minek számítok. Akit jobbra húztam, az mindig match. Ám ki mondta, hogy a szép az jó is egy hosszútávú kapcsolatra? 🙃 Aki nagyon szép az másoknak is kelleni fog. Én nem ilyet keresek. Hanem egy rendes, őszinte, bújós férfit
2020. júl. 5. 19:21
 8/24 anonim ***** válasza:
28%
Akkor megtaláltál, ha elég bátor vagy írj itt rám ;)
2020. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%
szexből lesznek a jó kapcsolatok nem értem miért problémázol ezen, élvezdaz életet mint mindenki más. Miért fáj az ha a férfiaknak te örömet okozol ? Azért vagyunk, hogy szaporodjunk sokat.
2020. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%
Nekem lett onnan két hosszabb kapcsolatom is (az egyik jelenleg is tart). Viszont 3 évet tindereztem összesen, szóval nem volt egyszerű megtalálni a megfelelő embert.
2020. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!