Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyi idő után láthatom ujra, azokat, akik nem tetszettek?

Figyelt kérdés

Láttam egy lányt, aki nem egy tulsminkelt kamu volt. Normális meg minden.

De véletlen a nemre kattintottam.



2020. jún. 13. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
1 èv mulva
2020. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Volt akit nekem rövid időn belül kiírt többször, volt akit meg egyszer jó sokára dobta ki ( onnan tudom, mert ismerem és régóta fent van es közelbe is lakik) na őt azóta se dobta fel
2020. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mindig modositanak rajta. Azelott, ha gyorsan lapoztal, feljott ujra hamar. Ujabban sajnos kiszamithatatlan, de feljon.

Amugy durva, hogy nem lehet visszahuzni, mint a Badoon. Pl en mikor szaz embert lapoztam balra, automatikusan azt is balra huzom, aki erdekel.

Meg egy tipp. Telefonszamrol vegtelenszer regisztralhatsz ujra es ujra. Csak elotte a profilod torolni kell. Akkor biztos feldob mindenkit.

2020. jún. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tinderen az újra regekkel azért jó vigyázni, mert ha sokszor reggelsz akkor egy idő után letiltja a telefonszámodat és akkor már csak egy új számmal tudsz regisztrálni.
2020. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szar ez a tinder meg badoo itt vidéken.

Meg tudom mostmár érteni, azokat, akik átmennek és le kaszabolják a szomszédot.

Balsza meg magát minden elérhetetlennek mutató kur<a!

Egy kapcsolat se jött még, mert nem olyan képet teszek ki, ahol látszik a vagyonom.

Van saját házam, kocsim. De ezek olyan infók, amit nem dobálok szét mindenkinek, majd csak akinek szeretném.

Nem lehet ezzel csajozni. Kamu az egész.

Lehet azt várja az app, hogy fizessek elő!

2020. jún. 18. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!