Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezhetném az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhetném az ismerkedést a szomszéd sráccal?

Figyelt kérdés
Nyaralónknál új szomszéd bukkant fel egy rendkívül helyes, szimpatikus srác személyében. Kizárólag munkatelekként vették meg, szőlőműveléssel foglalkozik. Bátyám már elbeszélgetett vele, sajnos nekem még erre nem volt lehetőségem, hiszen nem mindig tartózkodik ott sem Ő, sem én. Sőt, kimondottan szerencsétlenül jött ki a helyzet, szinte mindig kerültül egymást. Főként sportolás miatt járok oda, de a szexi szomszédfiú plusz tényező lett a nyár folyamán. Ha esetleg végre összejönne a találkozás, merjek átmenni bemutatkozni neki? Mit kérdezzek? Tudom, hogy egy betegségen van túl, kedves volna erről érdeklődni, vagy ez már kissé tolakodó kategória? Nem akarok a creepy nyomulós szomszédlánynak tűnni, de alapvetően kommunikatív vagyok és az eddig megtudott információk alapján tényleg szívesen beszélgetnék vele.

2020. júl. 11. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. Mindig az mutatkozik be, aki később érkezik.

2. Nő nem megy át bemutatkozni.

3. Nem szerencsés szomszéddal flörtölni, mert ha vége,

akkor is nézned kell a képét.

4. Nem tudhatod, hogy van-e valakije. Jobb, ha nem fantáziálsz.

2020. júl. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jön ki, ha segítséget kérsz tőle valamiben.

Férfiak imádnak elesett nőket megmenteni.

Betegségről ne kérdezz, én pl. utálok ilyenről beszélni, egyből rossz kedvem lesz a betegségektől.

2020. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lopj tőle gyümölcsöt.És amikor rajtakap,mond neki,hogy ne mondja el a szüleidnek,inkább büntessen meg!
2020. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!