Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezhetném az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhetném az ismerkedést a szomszéd sráccal?

Figyelt kérdés
Nyaralónknál új szomszéd bukkant fel egy rendkívül helyes, szimpatikus srác személyében. Kizárólag munkatelekként vették meg, szőlőműveléssel foglalkozik. Bátyám már elbeszélgetett vele, sajnos nekem még erre nem volt lehetőségem, hiszen nem mindig tartózkodik ott sem Ő, sem én. Sőt, kimondottan szerencsétlenül jött ki a helyzet, szinte mindig kerültül egymást. Főként sportolás miatt járok oda, de a szexi szomszédfiú plusz tényező lett a nyár folyamán. Ha esetleg végre összejönne a találkozás, merjek átmenni bemutatkozni neki? Mit kérdezzek? Tudom, hogy egy betegségen van túl, kedves volna erről érdeklődni, vagy ez már kissé tolakodó kategória? Nem akarok a creepy nyomulós szomszédlánynak tűnni, de alapvetően kommunikatív vagyok és az eddig megtudott információk alapján tényleg szívesen beszélgetnék vele.

2020. júl. 11. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Ne kezdj szomszéddal, tekints a jövőbe, ha nem jön be a kapcsolat: költözöl?
2020. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Arra való tekintettel, hogy csak a nyaralónk közös, nem hiszem, hogy lenne ebből bármiféle konfrontálódás a jövőben (Ha egyáltalán összejön a megismerkedés) :).
2020. júl. 11. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Hogy fogsz nyaralni ha szakítotok?:D
2020. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak a bemutatkozás sem jött össze. :D Azt hiszem még felesleges ennyire előre gondolkodni, lehet a nagy betervezett bemutatkozó beszélgetés is kínos csendbe fog torkolni, vagy csak szimplán nem leszek ez Ő esete.
2020. júl. 11. 13:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha látod hogy ott van akkor tök lazán menj át, köszönj neki, mutatkozz be. Beszélgethettel alap dolgokról milyen ott a környék, hogy tetszik neki, hogy áll a szőlővel, ha kell neki,valami csak szóljon nyugodtan. Gondolok itt akár valaki szerszámra vagy bármire.

Szerintem betegségről kicsit tolakodó lenne így elsőre.


Kezdésnek így ennyi. Közben figyeld a reakcióját, ha szimpatikus vagy neki érdekled is (ez inkább a fontos hogy vagy e annyira érdekes) akkor szerintem fog lépni.


Esetleg ha nem lépne párszor még megpróbálhatsz vele beszélgetni jószomszéd módra, picit flörtölni kédőbb de ha nem lép, akkor hagyd.

2020. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

5ös. szerszámot nem kellene említenie, vagy ez célzás a srác felé, hogy "Szívesen segítek, ha kell a szerszámokkal!" ???

Ezt meghagynám későbbre, jó flörtszöveg. De ez már a durr bele kategória. Kellemes kikapcsolódásnak nem rossz, de ha komolyabbat akar tőle a kérdező, akkor egy időre felejtse el a szerszámok emlegetését, mert félreérthető.

2020. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 Miért kell mindenbe a "rosszat" belelátni? Erotikus dolog kölcsönkérni egy csavarhúzót vagy egy kapát?:D

De a szerszámot csak példának írtam. Lehet az liszt vagy cukor is de lehet nem olyanok a telken a körülmenyek hogy lehessen főzni.

Tök mindegy igazából hogy mit mond a lényeg hogy tudjanak beszélgetni:)

2020. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
szerszám, mint fa*sz, nem hiszem el, hogy nem becézted így az ezredest. :D
2020. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és tisztában vagyok vele hogy szokták szersznak is hivni:D De ez csak egy példa volt könyörgöm!

Biciklipumpa vagy fakanál is lehet meg akármi más is...-.-

2020. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rúgd át a labdát.
2020. júl. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!