Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek is megesett már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is megesett már hogy átlagos pasik iránt is vonzalmat éreztetek?

Figyelt kérdés
Sajnos elég felszines vagyok, de néha találkozok pasikkal akikre felfigyelek. Mással is előfordul? Legutóbb egy komolyabb mérnök sráccal történt meg ez, volt benne valami. 23N

#ismerkedés #átlagos pasi
2020. júl. 11. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Minden alkalommal átlagos pasijaim voltak. Normálisak, kedvesek.
2020. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy különösen rondához is.
2020. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt olyan, hogy elsőre azt mondtam, hogy na az ilyen férfi soha nem váltana ki semmit belőlem. És másfél év után úgy vonz mint a mágnes, pedig külsőre semmi olyan nincs benne ami nekem tetszik egy férfiben.
2020. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Kezdetben nem tetszett a párom. Évekig barátok voltunk csak, el nem tudtam volna vele képzelni ennél többet, de egy buliban kavartunk. Elkezdtünk találkozgatni, és fülig szerelmes lettem belé. Na, azóta vonzódom is hozzá elég rendesen.
2020. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én eddig mindig mások által átlagosnak (vagy rondának :D) tartott pasikért voltam oda. De ők nekem tényleg nagyon bejöttek.
2020. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Veletek is megesett már hogy átlagos pasik iránt is vonzalmat éreztetek?"

Ezt úgy írod, mintha bűn vagy rendellenes lenne.

2020. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ohh igen...
2020. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!