Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 49 éves, átlagos megjelenésű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

49 éves, átlagos megjelenésű, átlagos fizetésű, nem túl érdekes fickóként nekem a 45 - 50 éves, férfifejű, tenyeres-talpas, kinyúlt mackónadrágos, sorozatnézős, lekvárfőzős nők halmaza az a kategória, ahol sikeresen ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
Azt olvasom itt, hogy rendszerint mindenki föléválaszt(ana) annak a kategóriának, amit valójában érdemel. Szóval érdekelne, hogy ti hogyan látjátok? Egy hajcsavarós, bajszos boszorkával kellene járnom, ha nem akarom életem végéig egyedül polírozni a kis bohóckámat?

2020. jún. 12. 19:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Azt megkerdezhetem, hogy az elmúlt kB 30 évben mit csináltál?
2020. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Persze. :) Voltak házasságaim, párkapcsolataim. Csak most ez érdekel, mert itt olvasok erről csomó új dolgot.
2020. jún. 12. 19:43
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Az ismeretségi körömben sok elvált 40-es nő van. Szám szerint 6-ot tudok

itt elemezni. 4-nek 11, 12 évvel IDŐSEBB párja lett. 1 még keresi, l-nek pedig fiatalabb a társa. Ne a gyakoriból indulj ki kérdező. Én nőként sokszor a fejemet fogom amiket itt össze írnak. Hogy minden nő elött sorban állnak a férfiak. A nők kedvükre válogathatnak. Vagyonokat kell a nőkre költeni. Hát a való világ baromira nem így néz ki.

2020. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Neeeem, kérdező, a 23 éves primadonnák fogják polírozni neked.

Álmodban.

2020. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, elképesztően bunkó a stílusod, úgyhogy még az általad felsorolt célcsoport SEM fogja neked odatartani, nyugodj meg.
2020. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
#5, Sajnálom, ha magadra vetted a halmaz leírását, nem tehetek róla.
2020. jún. 12. 19:53
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt mit magamra vennem, 24 vagyok, egyetemet végzett, és vőlegényem van:DD
2020. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Viszont komolyan írom, hogy egyre ellenszenvesebb a stílusod. Pedig 49 évesen már lehetne önkritikád, ilyen modorral kb. senki sem fog leállni egy ilyen felfuvalkodott pö...ccsel.
2020. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2020. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Jól félreértettél akkor! :D

Én nem azt tartom, hogy a korosztályom nőtagjai ilyenek, csak van egy réteg, amelyik ilyen. A nem csinos, trampli féle. Az itteni általános logika szerint, a hozzám hasonlókhoz ők valók. Szerinted meg még ők sem. Mondjuk ez is itteni logika végül is. :)

2020. jún. 12. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!