Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknél idősebb férfi közeledés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél idősebb férfi közeledésében mi váltja ki az undort?

Figyelt kérdés

Úgy értem konkrétan mi az az egy tényező ami miatt undort éreznek?



A férfi külseje, függetlenül attól hány éves?


Önmagában annak a tudata hogy a férfi x évvel idősebb nálad? Tehát még ha vonzónak is látod, de undort kelt hogy pl. 20 évvel idősebben randizni akar veled?


Az öregedés jelei a férfin, ráncok, pocak, kopaszodás stb?



2020. júl. 14. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Képzeld el, hogy átlagosan kinéző, anyád korabeli nők nyomulnanak rád. Szerinted?
2020. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Apám jut eszembe...
2020. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%

Férfiként mondom, tapasztalatból.


A legtöbb fiatal lányt az zavarja, hogy mit szólnak a szülei meg a barinői.

Meg sok lány nem viseli el, ha a partnere FÉRFI, csak a csicska, szívatható kölyköket szeretik.

2020. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem senkiben nem vált ki undort. Inkább racionális döntés alapján utasítják vissza őket. Normál esetben amúgy sem mindig látni, hogy ki hány éves.
2020. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Ami engem illet az undort az öregedés jelei váltják ki. Bár nem biztos hogy az undor lenne a jó szó. Mindenesetre ettől nem vonzó a másik.

Ha mégis vonzó (mert van aki az öregedés ellenére jóképű sármos és jó kondiba van) akkor maga a tény tart vissza hogy 20 évvel idősebb. Ez azt jelenti hogy az egészségügyi állapota már eleve nem olyan mint az enyém és ez csak rosszabb lesz másrészt az érdemben együtt eltölthető évek számának várható csekélysége is zavaró.

Emellett gyereket se akarnék egy 45 éves embertől.

Tehát semmi értelme egy ilyen kapcsolatnak a számomra.

2020. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Kb minden, amit leirtal. De en sem undornak mondanam, undor maximum akkor van, ha nekiall a nem ellenere is nyomulni, az mar rohadt visszataszito.

Inkabb erosen zavaro tenyezok es mivel mindegyik megvan egy idos ferfiben, amit felsoroltal, nincs az a pozitiv tulajdonsag, ami ezeket kivaltsa.

2020. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Nyomult rám 20 évvel idősebb pasi.

Találkozgattunk párszor. Én tényleg megundorodtam tőle pedig, mint embert szerettem és jóképűnek is tartottam.

De a hasa, a nyomulása, a kopaszodás a feje tetején. Pont, ahogy írod.

Valahogy vonzóbbnak láttam utána a velem egykorú fiúkat.

2020. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Volt amikor apám jutott az eszembe talán ezért volt ellen érzés ha idősebb férfi próbálkozott.


De általában nekem az, hogy öregebb valamelyest nem volt gondom. Próbáltam a gondolatot elhesegetni és külön választani, hogy ő nem az apám ami általában sikerült is azért.

Nekem egyszer tetszett nagyon egy negyvenes férfi róla soha nem jutott az eszembe, hogy apám lehetne annyira sármos volt és izgató na meg férfias jellemre főleg, hogy 1 x se volt eszembe, hogy az apám lehetne. Pedig külsőre baromira nem illetünk volna össze neki már őszes haja is volt.

Még is megtetszett. Figyelmes volt udvarias. A hangjától elolvadtam.

Ha rá gondolok még mindig érzek valamit iránta.

2020. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
Na innen látszik mennyire más a két nem. A fiúkat nem zavarja, ha egy csinos idősebb nő rájuk megy.
2020. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
Kellő vagyon mellett egyiküket sem érdekli a kopaszodás, a pocak, a ráncok :)
2020. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!