Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire felszínes, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire felszínes, ha egy férfi azalapján zár ki az ismerkedés alatt, hogy nem járok már buzlizgatni és ha nyaralni megyek, akkor sem a bulit, hanem inkább a pihit preferálom?

Figyelt kérdés
Ennyi az érv ellenem igazából. Azt mondta, hogy ez nem túl szerencsés a jövőt nézve. Szerintem meg ennél sokkal komolyabb problémák lehetnek egy kapcsolatban?. De lehet rosszul látom. 37 évesen nem igazán vágyom a bulira, persze egy egy nagyobb rendezvényre el egyek, de a 20as éveimben ezen túljutottam.

2020. júl. 21. 04:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Üdv a világunkban ahol szinte kivétel nélkül ezt tapasztaljuk a nőktől. Minden tökéletes, hűmegha, odavisszavannak DE saaaaaaaajnos vagy egy mondvacsinált apróság ami miatt elképzelhetetlennek látják a közös jövőt. Velem elhanyagolható alkalommal esett ez meg, inkább hallom, olvasom.
2020. júl. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Nálam kizáró ok lenne, ha egy 40 körüli pasi élete az állandó bulizás; nem is felszínesnek mondanám, hanem gyerekesnek, vagy éppen kapuzárási pániknak. Ilyen alakkal nem sokat vesztettél!
2020. júl. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Nálam, nőként, szintén kizáró ok lenne, ha egy 40 körüli pasi csak bulizni jár.
2020. júl. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem pont hogy megfontolt lépés. Végig gondolta és arra jutott hosszú távon csak a vita lenne belőle. Ő bulizni akar te meg nem. Akkor hova mentek nyaralni Siófokra a plázsra vagy Balatonfenyvesre öregesen?

Vagy mondjuk ő a hétvégéken discoba jár és öt ez kapcsolja ki. Addig te mit csinálsz otthon? Hányadik buli után jönne a vita arról hogy ehhez ő már túl kóros szerinted és miért nem veled tölti az idejét?

Sokkal egyszerűbb és logikusabb ezt elkerülni és olyan párt találni aki így negyven felé is szeret bulizni és vágyik az ilyesmire mert az ebben is a társa tud lenni.

2020. júl. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

Ez miért lenne felszínesség? Ebből tényleg komoly viták lehetnek a későbbiekben, ahogy az előttem szóló is megírta. Lehet, hogy te elkezdenél féltékenykedni, hogy na vajon ő mit csinált a buliban..stb.

Neki más az elvárása. Gondolom te se jössz össze akár kivel. Neki fontos, hogy a leendő párja is bulizzon. Ezen nem kéne, hogy ennyire fennakadj.

2020. júl. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Hiába felszínes, én is egyetértek azzal, hogy akkor inkább olyannal ismerkedik aki ugyanúgy bulizik annyi idősen, mert kevesebb veszekedésre adhat okot a későbbiekben.


Én sem ismerkednék olyan férfival 38 évesen, akit a buli kapcsol ki és nem az aktív vagy passzív pihenés pl. wellness, túra biciklizés, séta, strand, stb.... Ugyanis a hasonló a hasonlóval jobban kijön, mont az ellentét. (Tapasztalat a 2 volt férjem által.)

2020. júl. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Amig el nem olvastam hogy 37 vagy az elso benyomasom qz volt hogy vegre egy normalis no, mindenkepp csapj le ra, irj privatot stb :)

Szerintem teljesen jo ha nem bulizol, olyan ferfit kell talalni aki szinten nem bulizik, aki a korosztalyodban a pihit nem ertekeli azzal valami gond van... 26f

2020. júl. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem felszínes. Jogában áll válogatni. Mint ahogy neked is.
2020. júl. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Semennyire, mindenki az alapján válogat, ami alapján akar.

Örülj, hogy nem pazaroltátok egymás idejét!

2020. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jártál, úgyis minden bulis kurvával megcsalt volna.
2020. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!