Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos egy férfi illata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy férfi illata?

Figyelt kérdés

Az élet bármely részére vonatkozik a kérdés.Szóval mennyire fontos egy férfi illata?

Tegyuk fel hogy van egy féri aki redszeresen tisztálkodik stb stb.Egyáltalán nem kellemetlen az illata,csak izzadásgátlón kivul más illatot nem használ.Szóval nincs rajta extra férfias illat.Na most erről mi a véleményetek Lányok/nők? Mekkora 'előnyt' jelent nálatok,ha egy férfi férfiasan illatos?


köszönöm



2020. júl. 23. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy tudom hogy a kémia része az is, hogy milyennek érzed a párod testszagát. Tehát ha tetszik valaki egy nőnek, akkor szereti a férfi szagát pl edzés után is.
2020. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagggyon fontos, de nem az, hogy parfümtől vagy más kemikáliától illatozzon. A pasi saját illata a döntő. Merthogy itt kezdődik az a bizonyos "kémia".
2020. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Férfiként azt veszem észre,ha egy nő pont olyan illatot használ ami számomra kedves,akkor az adott nőt képes vagyok szebbnek látni.


Ez nálatok is igy van lányok,ha férfiről van szó?

2020. júl. 23. 15:02
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Az igazi férfi mindig izzadság, cigi és piaszagú!


Pl.: [link]

2020. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3 Szerintem lehet ebben valami, mert akkor hasonló az ízlésetek, és az azért fontos.
2020. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Nekem eleg, ha nincs izzadtsag szaga, es valamilyen dezodort hasznal. Paromnak vannak nagyon finom parfumjei, de egy atlag hetkoznap nem hasznalja oket, csak ha valami programra megyunk :)

Azt meg nem tudom, ki talalta ki, hogy barkinek is bejonne az, amikor leizzad a masik, a parom izzadtsagszagat se birom, ettol fuggetlenul van kemia rendesen, illetve volt egy masik srac anno akihez vonzodtam, de szerintem o nem hasznalt dezodort, mert neha ereztem a honaljszagat egy munkanap vegefele es olyankor probaltam kis levegoket venni mellette. Ettol fuggetlenul masnap, frissen megint vonzo volt. Igazabol soha az eletben nem talalkoztam meg olyan emberrel, akinek beinditott volna az izzadt testszaga, vagy egyaltalan ne zavart volna. Zuhanyozni kell es dezodort hasznalni, ennyi boven eleg, minden mas csak plusz.

2020. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

"Há' szeretem a bőűröd illatát" kornyikálta anno a Romantik együttes, míg Győzike a háttében "zsámózott".


A legtöbb ember büdös. Mindkét nem. Aki nem büdös, az azért nem az, mert nagyon sokat tesz azért, hogy ezt elnyomja. Vannak alapdolgok, mint a gyakori fürdés, dezodor vagy parfüm, de még ezek se tudják elnyomni az olyan bűzforrásokat, mint az alkoholfogyasztás jellegzetes szaga, a cigiszag, a leginkább idősekre jellemző poshadt víz, vagy a romák általános enyhén állott sárgaborsófőzelék szaga. Az izzadtak egy része fokhagyma - rosszabb esetben amolyan állott-romlott zsírszagot árasztanak, a mentsruáló nők többségének alvadt vérszaga van (ezzel alapvetően elnézőbb lehet az ember, mert van bajuk enélkül is).



Legbüdösebbek akikkel idén eddig találkoztam:


Csöves fazon, szinte fekete kezekkel vánszorgott be az egyik boltba, kezében vérfoltos pénz ("így atta kija gép"). Szaga valahol az elhanyagolt nyilvános wc és a romlott banán környékén volt.


Cigányasszony, idősebb. Egyetlen foga volt, azzal nyitotta a sört (bizarr), mint kiderült analfabéta és számolni sem tud. A szaga egy nagyon-nagyon zsúfolt szeméttelepére emlékeztetett, egy nyári időszakban amikor a nap elkezdi "érlelni" a szervesebb hulladéktípusokat. Hányingertkeltő.

2020. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

"Aki nem büdös, az azért nem az, mert nagyon sokat tesz azért, hogy ezt elnyomja."


Ez így ebben a formában nem igaz. Az igen, hogy a legtöbb ember büdös, de akad néhány (tapasztalat), akinek még egy-két nap nem fürdés és nehéz fizikai munka után sincs testszaga, vagy épp kimondottan jó illatú. Tény, hogy ők vannak kevesebben. De létezik. Ahogy sajnos olyan is létezik, hogy hiába a tuti higiéné és a parfümök, mégis van valami kellemetlen szaga az illetőnek.

2020. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

8.


Utóbbinál majdnem mindig betegség a kiváltó ok, gombásodás, valami fertőzés vagy ilyesmi.


Elsőre még nem nagyon láttam élő példát. Fiktívet is csak egyet, a 12 Dühös Ember négyes esküdtjét.


"Ne haragudjék... Ön sosem izzad?"

"Nem, soha"

2020. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk reggel jobb illat van a szobában mint este, alvás közbeni izzadás, légzés néha jó illatú, nagyon kellemes illat, persze az oxigén kell szóval kinyitjuk az ablakot reggel.
2020. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!