Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos egy férfi illata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy férfi illata?

Figyelt kérdés

Az élet bármely részére vonatkozik a kérdés.Szóval mennyire fontos egy férfi illata?

Tegyuk fel hogy van egy féri aki redszeresen tisztálkodik stb stb.Egyáltalán nem kellemetlen az illata,csak izzadásgátlón kivul más illatot nem használ.Szóval nincs rajta extra férfias illat.Na most erről mi a véleményetek Lányok/nők? Mekkora 'előnyt' jelent nálatok,ha egy férfi férfiasan illatos?


köszönöm



2020. júl. 23. 14:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Persze, hogy fontos, ha nem tetszik az illata, undorodni fogok tőle. Az meg egy kapcsolatban elég bajos.

By the way, én kifejezetten szeretem bizonyos igényes férfi parfümök illatát, de a férjem utál parfümöt használni. Szóval bele kellett törődnöm, hogy rajta ezeket nem fogom érezni. Viszont alkalmanként befújja magát, mert tudja, hogy nekem tetszik. Amúgy szeretem a saját illatát is nyilván, ez csak olyan plusz.

2020. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
7es, menj a francba, evés közben olvastalak. 🤮😅
2020. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon fontos
2020. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon fontos!
2020. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon fontos :) Jó érzés jó illatúnak lenni, és aki mellettem van, attól is szeretném ezt látni/érezni.
2020. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ezek szerint egy férfi használjon parfümöt a a tisztálkodási szerek (tüsfürdő+dezodor) mellet is.


Köszi lányok.Igyekszem rászoktattni magam a parfümözésre.

2020. júl. 23. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!