Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Akinek volt már egyéjszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Akinek volt már egyéjszakás kalandja, az utána miért várja el, hogy egy másik pasi meg udvaroljon neki, vigye étterembe meg ide-oda, hogy meghódítsa?

Figyelt kérdés

Mivel ezek szerint könnyen kapható.

Nem érzi úgy, hogy ezzel átveri az udvarlót? Hiszen még annyiba se nézi, mint a jöttmentet, akinek egyből odadobta magát, emennek meg teperni kell nála. Vagy akkor ezt az utóbbit nyomibbnak tartja, mint az egyéjszakást?


2020. júl. 26. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem úgy működik, hogy ha egy nőnek volt egy egyéjszakása, akkor utána minden erőlködés nélkül megdughatja a fél város, boldog-boldogtalannal le fog feküdni válogatás nélkül.

Nyilván az egyéjszakással megvolt a vonzalom, a kémia, stb...stb...

2020. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval akivel elmegy randira, ezek szerint azzal nincs meg annyira a vonzalom meg a kémia? Jó lenne, ha akkor ezt még a randi elején közölné, mert így átveri a másikat.
2020. júl. 26. 17:56
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert még az is udvarolt nekem, meghívott, beszélgetett velem és tisztességesen viselkedett, akivel a szex után elköszöntünk, ennyire rohadt egyszerű. :D
2020. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Azért elég gáz a felfogásod.

Lehet, hogy azt az egyéjszakásat nem szerette, egyáltalán nem érdekelte a személyisége, a másik iránt többet érez és nem akarja elrontani.

Nem minden nő azért megy bele egyéjszakásba, mert ócska riba.nc, hanem lehet hogy eljuttatják oda, hogy azt gondolja, ő ennél többre úgyse kell senkinek, másrészt lehet olyan, amikor ő is csak szexre vágyik, de szerelmes nem tud lenni és ezért keres ideiglenes szexpartnert. Vagy te mindenki iránt ugyanazt érezted, akit megdu.gtál? Van akiért az ember tűzbe menne, van akihez képtelen kötődni. Olyan is van, hogy az egyéjszakás nem egyéjszakásnak indult, de az első szex sikertelensége miatt nem lett folytatás és nem akarja ugyanezt a hibát elkövetni, emiatt ad időt a bizalom kialakulásának. Ugyanis a férfiak sem gépek és van aki azért mond csődöt az első alkalommal, mert nem volt még meg a bizalom.

2020. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

#4 te beszélsz?


"Lehet, hogy azt az egyéjszakásat nem szerette, egyáltalán nem érdekelte a személyisége"


Akkor mi a fenének bújt vele ágyba?

2020. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Az egyéjszakás pasi csak egy élő vibrátor, semmi több. Csak arra szolgál, hogy kielégítsen. Ha valakivel komolyabbat tervezek, kíváncsi vagyok pl a vezetéknevére, a gondolataira, stb. A szex nem egy nyeremény, amit a férfi elvesz a nőtől. A szex egyformán szuper élvezetes dolog mindenkinek. Ha lefekszem valakivel, azt azért teszem, mert örömömre szolgál.
2020. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

7


Újdonságot mondok azzal, hogy minden nő egy önálló lény, és nem egységes véleményt és hozzáállást képviselnek az egyéjszakás viszonyok tekintetében, ahogy semmilyen más kérdésben sem?


Tényleg ennyire bonyolult beemelni, hogy van, aki csak úgy tud, vagy akar szexuális kapcsolatot, ha vannak érzelmei a férfi iránt, más nők meg ugyanúgy tudnak számukra fizikailag vonzó férfiakkal belemenni egy egy éjszakás, vagy több éjszakás kalandba érzelmek nélkül, mint a férfiak egy része egy nővel?

2020. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted azért, mert pár nő szokott egyéjszakásba belemenni, már minden nő hazudik, aki meg nem és azt állítja hogy nem is tudna?

Amúgy nekem is volt egyéjszakásom a válásom után (addig a férjem volt az első és az egyetlen) mert nagyon akartam élni. De előtte hetekig leveleztünk, beszélgettünk. Aztán mivel már a házasságom utolsó éveiben nem volt szex, belementem rögtön. Nem volt jó, nem élveztem. Akkor tudtam meg hogy nekem ez nem való. (Igazából nem egyéjszakásnak indult, nem tudom minek indult, csak lefeküdtünk és ennyi volt). De ehhez az kellett, hogy kipróbáljam.

Aztán próbálkoztam szex kapcsolattal, végül feladtam. Nem nekem való a szerelem nélküli szex. Így vagyok egyedül már évek óta. És nem, ha jön a nagy ő, nem fogok vele elsőre lefeküdni. Mert értelem szerűen tőle többet akarok.

2020. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A 9-est akár én is írhattam volna. kipróbáltam az egyéjszakástr, amúgy meg nem is annak indult, hanem szexkapcsolatnak, de nem volt jó, ezért nem kértem repetát. Utána kipróbáltam még egyszer (a szexkapcsolatot, nem az egyéjszakást), hogy legalább átlag egyre növeljem az évenkénti szexuális aktusaim számát, de tádám, az se volt jó. Amúgy az illetővel többször is lefeküdtem, mert hátha jobb lesz, mert értékes embernek tartottam, csak ezután meg teljesen rám akaszkodott, de nem éreztem iránta semmit...úgyhogy legközelebb ha szexelni akarok, lehet hogy jobb, ha egyéjszakásba megyek bele, mert nincs kedvem még egyszer ahhoz, hogy utána az illető rámtelepedjen, szerelemből meg képzeld, nincs lehetőségem szexelni.
2020. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hölgyeim! Basszátok meg!"


Nem érzed magadat szánalmasnak ezzel a stílussal?

2020. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!