Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin illik ilyet kérdezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin illik ilyet kérdezni?

Figyelt kérdés

A srác 28 éves

Randin folyton arra kérdezgetett hogy nekem volt e már futókalandom meg egyéjszakás dolgok barátság extrákkal

Mennyire vagyok féltékeny

Mennyit iszok járok bulizni mennyire szoktam berúgni....


Arra kíváncsi hogy 5 perc után az ágyban kötünk ki

Vagy azért érdekli mert elakarja kerülni ezeket a nőket?



2019. júl. 23. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik lehet. Általában inkább az előbbi. Ha az utóbbi, az ingyenszexet akkor sem utasítaná vissza.


Mindenesetre ez már nálam játszmázás, akármelyik is a célja. Nálam nem lenne második randi.

2019. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Arra kíváncsi hogy 5 perc után az ágyban kötünk ki"


Ezt akarja.


Ha elkerülni akarná, akkor ezt mondta volna.

2019. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik férfi a szexről beszél első randin úgy, hogy ő maga hozza fel a témát, azért teszi mert idióta módon azt hiszi, hogy a nőt majd önmagában a szexről beszélés izgalomba hozza. Pedig nem
2019. júl. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg ezeket akarja elkerülni, ezért szűr rá. Ha csak meg akarna simán fektetni, nem így állna hozzá.

33/f

2019. júl. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem.is inkább elkerülni akarta az egyéjszakás,bulizós csajokat.Nem tudom miért,de azt gondolom,hogy ez most az az eset.

Talán mert ha szexelni akarna csak,akkor ilyeneket nem kérdezget.Azt nem így vezetik elő.

2019. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Lehet hogy csak a reakcióidat nézi. Mindegy a válasz, csak azt nézi hogy hazudsz-e. Meg feszegeti a határokat, hogy meddig mehet el nálad. De ha túl sok a szexuális kérdés akkor csak egy ringyónak néz
2019. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem értenek a hozzászólók a férfiakhoz. El akarja kerülni az ilyen nőket. 31F
2019. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Srácnak nem volt komoly kapcsolata

Ő pont az a fajta aki kalandorol kalandra jár

Bulibol buliban

De hogy már lassan 30 és ideje megàllapodni én ezt vettem észre rajta

2019. júl. 23. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne, hogy miért faggat ilyenekről, mert nem lenne második randi.

Először mondtam volna, hogy ezt nem illik, és ha nem érti, akkor hazamegyek.

2019. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét verzió érdekli. Ha könnyen kapható vagy, ő maga is beáll a sorba, megdug, aztán lelép. ha pedig nehezebben csúszik le a bugyi, hosszú távra tervez veled.
2019. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!