Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi ilyen módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ilyen módon ignorál azt miért teszi?

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztünk ismerkedés közben, mert nem is ismer még, de olyan feltételezések vannak a fejében rólam, amik igazából nem is léteznek és baromi bántóak. Én a tettei alapján szoktam embereket megítélni, nem chatbeszélgetések alapján. Ő meg eldönti ennyiből, hogy én milyen ember lehetek, mit tennék meg egy kapcsolatért stb, meg hogy illenék-e hozzá. Annyira felhúztam magam az előítéleteken, hogy baromira összevesztünk és most letiltott. De mi értelme ennek egyébként?

2020. júl. 31. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Frusztrált, keserű ember.

Jobb, hogy már most kiderült.

2020. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha nemtudja elfogadni a döntésed, és úgy gondolja, hogy kritizálni, veszekedni fog veled. Az rossz ember.

Kerüld az ilyeneket.

2020. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki.
2020. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Jobb neked hidd el ha nem is látod többé. Ilyen emberrel párkapcsolatban rengeteg problémád lenne
2020. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
De mi volt az az infó rólad, ami alapján rosszat feltételezett? Most így persze lehet panaszkodni a vakvilágba, csak így nem látom értelmét, ha nem írod le, mi történt...
2020. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A barátodnak van igaza. Keress mást.
2020. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha összevesztetek, már most, akkor jó hogy letíltott.
2020. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Minek mi értelme?

Jogában áll letíltani..

2020. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!