Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet kihívás egy angolul beszélő barátnő? 22F

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal aki itt tanul a városban valószínű találkozunk is majd de még nem voltam ilyen helyzetben. Szerintetek mennyire nehézség ez?

2020. aug. 1. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Amennyire a te angoltudasod engedi, illetve ha mas az anyanyelve, az ove is.

Ismerkedesnel szazszoros erovel beindul az agy szerintem.

Csak kulfoldi pasijaim voltak, es meg nemetul is tudtam atmenetileg megertetni magam, pedig nem azt tanultam.

2020. aug. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha beszélsz angolul, középnél magasabban akkor nem lesz gond.
2020. aug. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan az angoltudasodtol fugg. Anyanyelvi szinten beszelek angolul, sosem okozott problemat kulfoldiekkel ismerkedni. (Parkapcsolati celbol nem ismerkedtem, de amikor kulfoldon laktam, csak kulfoldi haverjaim voltak, nem kerestem sosem direkt magyarokat.)
2020. aug. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak kihívás, aki nem tudja a nyelvet. Az egyén gondolkodása nyugatias, az meg totál előny inkább, lehet tőle tanulni.
2020. aug. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire tudsz angolul, meg hogy mit akarsz tőle. Ha csak a szexről szól a dolog, akkor minimális nyelvtudás is elég, de ha komoly, nemcsak testiségen alapuló kapcsolatot szeretnél, akkor komoly szint kell ahhoz mindkettőtöknél, hogy mindent meg tudjatok beszélni.
2020. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neki is az angol idegen nyelv, én pedig érettségiztem angolból és elég gyakran olvasok napi szinten is angolul, szerintem van egy közepes nyelvtudásom
2020. aug. 1. 11:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Az angol érettségi nem sokat jelent, azt egy közepesen hülye is megcsinálja, de ha komolyabb könyveket olvasol angolul, az már jó lehet.
2020. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig írásban a kommunikáció rendben van megértjük egymást, igen probáltam olvasni komolyabb szövegeket is már.
2020. aug. 1. 12:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg nem lesz könnyű de eleve tanultad most meg élőben gyakorolhatod. Ha jó nyelv érzéked van menni fog. Kívánom sikerüljön!
2020. aug. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elvileg mondják hogy jó nyelvérzékem van, nyelvi osztályba is jártam, csak az német volt abból megvan a felsőfokú nyelvvizsga,és köszi
2020. aug. 2. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!