Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ugyanolyan külsővel mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanolyan külsővel mint eddig, nem kellek már a férfiaknak az az öregedés miatt lehet? Vagy a kisugárzás?

Figyelt kérdés
Soha nem néztem ki jól, mindig túlsúlyos voltam mióta az eszemet tudom. Mégis voltak kapcsolataim, és olyan férfiak akik megnéztek, akik próbálkoztak. Mindez 25 éves koromig tartott, aztán jött egy olyan kapcsolat, aminek a végéből nagyon nehezen álltam fel, öngyilkossági kísérlet stb. Én mondtam is ironiabol hogy úgy érzem magam mintha 10 évet öregedtem volna, ebben a szörnyű időszakomban. Viszont külsőleg, kiloban, oltozkodesben ugyanolyan vagyok. Mégis másfél éve, a szakítás óta, mintha elvagtak volna a férfiak figyelmét, senki nincs sehol. Az utcán boltban rám se néznek, netes tarskeresorol ha lesz randim az sem jön össze. Pedig még csak 29 éves vagyok, gyerekem sincs. Belőlem sugárzik ki ennyire taszító energia, vagy simán ez a 4.5 év ami eltelt ennyire számítana?
2020. aug. 4. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Talán az arcod megviselte az utolsó kapcsolat. Viszont ideje lenne lefogynod.
2020. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem a külsőd miatt történik ez, hanem azért, mert mostanra tűnt el belőled a lelkesedés, a remény, a boldogság utolsó szeletei is. Stimmel az életkor is, általában 25-30 között történik ez meg, feltéve, ha az ember nem sikeres vagy volt extrém boldog előtte. Nem tudok jó tippeket adni, csak próbálj reménykedni.
2020. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Öregedés miatt, de a fekete leves csak most jön nőként, 30 felett.
2020. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Lehet csak a jó pasikra hajtol.

30 utàn kövéren màr nem.lehet vàlogatni.

Plusz a lelki dolgok nagyon átjönnek és az is hogy pasizni akarsz ezerrel.

Tarts szünetet, sportolj, ne akarj egyáltalán bepasizni, akkor majd észrevesznek.

2020. aug. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Adj magadnak még egy kis időt, próbálj jó fotókat készíteni, és csinosan menni el otthonról. Türelem, majd jönnek a sikerek, csak váratnak magukra. Nem leszel sokáig szingli, max pár hónap.
2020. aug. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Tehát kövér vagy, negatív kisugárzással, siránkozásra hajlamos, de tenni nem akarsz semmit, mert lusta is vagy. De nem ajnároznak körbe a jópasik.

Elmélkedj kicsit, hátha rájössz, hogy hol a bibi. :)

2020. aug. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Kisugárzás nem létezik, abban hiába keresed az okokat. Valószínűleg annyira jól nézett ki az exed, hogy azóta is ő a mérce nálad, és nem veszed észre azokat a férfiakat, akiket régebben észrevettél volna.
2020. aug. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Azok akik eddig észrevettek, már házasok, vagy van kapcsolatuk. Eddig lehet hogy kapós voltál, mert a vékonyabbak mind elkeltek, de 30 felett már nekik is úgymond teperniük kell a jobb partikért, mert kezd megszűnni a nőhiányból eredő előnyük.
2020. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Újíts magadon dolgokat: smink, mani-pedikűr, új ruha.
2020. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

9

Ez lófszt sem èr. Fogyjon le, sportoljon. Ja hogy ehhez akaraterő és nem pènz kell?

2020. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!