Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik kibeszélnek a hátam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kibeszélnek a hátam mögött(tehát valójában nem velem vannak, nem nekem infóznak, hanem másokkal vannak "szövetségben" és nekem hazudnak)azok hogy képzelik hogy randira hivnak, össze akarnak velem jönni?

Figyelt kérdés

Nem először futok abba bele(pl kollega vagy szomszédsrác), hogy elkezdenek nyomulni vagy barátságban vagyunk találkozgatunk, és azután randira hívnak, össze akarnak velem jönni, mondják is hogy tetszem velem akar járni, udvarolnak, de közben a szemembe hazudnak hogy pl ő aztán nem is beszélt xy-al, meg rólam, mikor nyilvánvaló mert a másik fél elmondta, vagy teljesen átlátszó az egész, és hátam mögött mennek a kavarások a szemembe folyékonyan engem hülyének nézve hazudnak.

Akkor mi a ...t akarnak randizni, kajtatnak, bombáznak, meg minden mást?


Nem is velem vagy mellettem vannak, hanem ellenem.

És csodálkoznak, hogy le vannak tiltva oltva, aztán még ők utálnak engem mert tiltom offolom lekoptatom de én simán egyenesen gerincesen a szemébe is! Nem a háta mögött terjesztem a házban vagy a cégnél hogy mekkora barom hanem ha kell és oda is állok szemtől szembe.


Egyszerűen nem értem a hazug disznók logikáját, hogy csodálkozik ha a nö nem akar semmit, és még a nőt utálják ahelyett hogy magukat köpnék szembe.


És nemcsak az alja, de még intelligens értelmiségiek vagy szocializált manipulatív alfák is beleesnek ebbe, hogy saját magukat utáltatják meg aztán meg azért is a nő hibás mert megutálta sikeresen.


A hazugok azok nem látják, hogy miért vannak pofára ejtve utálva tiltva meg kerülve és hogy nem így kéne "udvarolni"?



máj. 16. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis hogy az emberek beszelnek a masikrol masokkal is. Rolam is, rolad is, mindenkirol. Es emogott nem feltetlenul van rossz szandek, neha akkor sem ha ugy tunik.


Ennel tobbet nem tudok irni, mert amugy nem irtal semmi infot.

máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vagy ezt hogy magyarázzam el a pl kollegának is, vagy bárkinek, hogy nem veszi észre magát hogy kibeszél hazudozik rólam, akkor meg minek álljak vele szóba? Miért ne tiltsam?

És hazudik tovább, hogy ő nem.


Még egyenesen se képesek beszélgetni se velem.

De másnap bókol és próbálkozik újra a szerencsétlen.


De ugyanezzel szórakozik más "kaszt" is, mennek a dumák, kavarások, aztán még fel vannak háborodva azon hogy a cégnél esélytelen nálam az összes. Es én vagyok a "királylány".

Szinte utál az összes pasi a cégnél..

máj. 16. 19:43
 3/6 A kérdező kommentje:
1. De nekem hazudnak, hogy nem beszéltek! (Mikozben a másik fél meg simán lazán elmondta)
máj. 16. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Sokat kell még tanulnod az emberekről. Azért már kapisgálod az igazságot néhol.


Szabályok:


1.Sose bízz meg senkiben

2.Járj előttük 1-2 lépéssel

3.Mindig feltételezd, hogy az ellenfeled talán okosabb nálad, ezért extra erős terv kell ellene.


És ahogy a régi japánok mondták, japánul "Mindig úgy lépj ki a kapun, hogy feltételezzed, hogy ellenség van a közelben". Kínaiak is hasonlóak, nem véletlen ez a két olyan nép, ami eddig mindent túlélt. Szegény japók most eléggé fogyatkoznak, de Kínának még van jövője.


És mindkettem okosan csinálják: se cigó, se arab, se feka, se izraelita egy darab se. Ugatják is őket érte, de leszarják, nagyon helyesen! Annyira leszarják, hogy a legtöbb filmes cég külön kínai verziót készít homizászló, BLM, kvótacigó és egyéb dolgok nélkül.


Ami azért baj, mert akkor tudnának ilyen normális filmeket is készíteni, csak nem akarnak... Egyed csak a nembináris főhőst meg a poénkodó fekát, jó lesz az ide nyugatra.

máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szard le őket.
máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Célom se volt megbízni. Nálam a bizalmat csak elnyerni lehet, nem alap, nem jár csak úgy a semmire.

A lehetöséget felajánlottam, megosztok akár személyesebb dolgokat, jelzem, hogy bizalmat szeretnék rá építeni, illetve őt a bizalmamba avatnám, aztán ezt ők kb lesz.rják, és mennek a hazugságaik, a szemembe szemrebbenés nélkül teljesen folyékonyan tehát még zavarban sincs.., szóval el is játszák azt hamvában, hogy bizalmam kialakulna. Nem bizalom alakul hanem visszakézből "pofozom le" őket. Miközben ártatlanul pislogva hazudnak továbbra is.


És azt nem értem, ha másokkal tartanak össze nem velem, ha másoknak "cinkosai", nem nekem, akkor miért nem egymásra mennek rá inkább, mikor egymáshoz is passzolnak? Én teljesen más világ vagyok hozzájuk képest. Amolyan gerinces egyenes, szemtől szembe ritka egyed.


A kavarógépek leginkább a szintén kavarógépekkel jönnek ki a legjobban, ezért is lesz belőlük egy összetartó "csorda", én meg ott állok a csordával szemben egyedül azzal a kérdéssel hogy ezek tényleg nem értik miért vannak tiltva, miért offolom és még háborognak?


Miért kell nekem állandóan azt tanulnom tapasztalnom hogy mekkora sz.remberek vannak a földön?

máj. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!