Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, ha nőként én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha nőként én kezdeményezek? Hogy lenne-e kedve kettesben is beszélgetni?

Figyelt kérdés
Az a baj, ahol vagyunk, az munkahelyi közeg, egész nap megy a rohanás és csak néha tudok vele pár szót váltani. Nagyon szeretném megismerni, de így nincs rá lehetőségem.

2020. aug. 6. 22:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem gáz.


F

2020. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire.
2020. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

Nem gond ma már, ha nő kezdeményez.

Ebédidőben kimenni közösen enni, vagy csak boltban? Konferenciára menni együtt? Vagy feladatot elvégezni kijárással valahova, de együtt menni (pl.: postázás)?

De a legegyszerűbb az lenne, ha megkérdeznéd, hogy munka után nem-e lenne kedve veled meginni egy kávét, vagy valamit?

Drukkolok:).

2020. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Én örülnék.
2020. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem semennyire. 23F
2020. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem gáz, miért lenne az? Pont annyira a férfi dolga a kezdeményezés, amennyire a nőé a mosás, főzés, takarítás.
2020. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Olyan érdekes ez..minden pasi azt írja,hogy egyáltalán nem gáz.A valóságban viszont pont az ellenkezőjét tapasztalom.Egy pasi szeret hódítani. Ha a nő teszi meg az első lépést rögtön gyanús lesz,hogy miért is teszi,nyomulásnak veszi, és veszít az érdeklődésén.
2020. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

#7 mert akik ide írnak, alig várják, hogy leszólítsa őket egy nő. Ez egy más univerzum. :D

Persze, ettől nyuodtan lehet kezdeményeznie annak, aki akar valamit, de a vaóságban a pasi nagy eséllyel elhívta volna már a nőt munka után valahova.

2020. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

Na ez egy maradi ódivatú felfogás amit a 7-es ír.


hódati meg bla bla bla...


ugyanannyi esélye van mindkét félnek, a férfi és a nőt is elutasíthatják.


Ráadásul kérdező nálad egy fokkal könnyebb már a helyzet, mert nem idegen ismeretlen emberről van szó, akiről semmit sem tudsz.

2020. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok maradi,a 7-es jól látja. Ha kellene a pasinak már lépett volna. Ha egy nő kezdeményez azonnal nézik a hátteret,miért is? Ha jó nő,nem kell tennie egy lépést se. Ha nem az,na,akkor fölösleges. Egyébként is milyen az a pasi akit "táncra kell hívni"?
2020. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!