Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van az osztályomban egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztályomban egy lány, akivel jövőhét szerdán randizni fogok. Szerintetek, ha már kettesben vagyunk, hogyan kezdeményezzek? (Gondoltam rá, hogy pl. megölelem vagy ilyesmi. ) 14/F

Figyelt kérdés
Két barátnője segített összehozni őt és engem. Elmondták, hogy én is tetszem neki. A lány nem tudja, hogy ez egy randi lesz.
2011. febr. 17. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Már hogy ne tudná? Ha ketten találkoztok, általában az randit jelent.
2011. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

o.O

Bocs, de mégis mit akarsz kezdeményezni, úgy egész konkrétan?

Csak letámadod egy öleléssel, hogy rájöjjön, hogy randiztok, vagy meg akarod csókolni (amit így kapásból nem ajánlok), vagy mégis mit?

Kezdeményezz inkább beszélgetést. :)

2011. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!