Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok,Nők! ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,Nők! ilyen esetben randiznátok valakivel?

Figyelt kérdés
Ismertétek régebbről de nem nagyon, csak kicsit. Akkor nem bírtátok, viszont nem a külseje miatt. Ez mondjuk a gimiben történt. Pár év múlva mondjuk az egyetemen jobban megismered azt, akit régen nagyon nem bírtál. Akkor jól elvagy vele, nem úgy mint régen.

2020. aug. 8. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, pontosan mi miatt nem kedveltem.

Ha az az illető lenne aki folyamatosan bántalmazott szóban és testileg, biztos hogy nem akarnék tőle semmit, még ha meg is változott volna

2020. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem bántott se szóban se testileg, csak a gimiben nem volt szimpatikus neked, viszont nem ismerted igazán. tehát aki úgy nem szimpi, hogy annyira nem is ismered, biztos láttál már ilyet. Viszont külsőre nincs vele bajod. Sajnálom, hogy bántott valaki.
2020. aug. 8. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom, mint az első válaszoló. Ha bántott, akkor eleve haverkodni sem akarnék vele, nem hogy randizni. Ha csak simán nem volt valami miatt szimpatikus, de nem bántott (és másokat sem), akkor talán.
2020. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, amikor valaki nem bántott így kifejezetten senkit, csak unszimpatikusan viselkedett, azóta kicsit megváltozott, felnőtt ilyesmi. Gimiben sok fiatal viselkedik hülyén. Aztán pár év múlva mondjuk egyetemen jobban megismered.
2020. aug. 8. 14:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Így a legpontosabb.
2020. aug. 8. 14:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt akartam a kérdésben is, csak nem volt elég jól megfogalmazva.
2020. aug. 8. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Én igen. Rosszat nem tett nekem, azóta felnőtt, megváltozott, megtetszett, miért ne?
2020. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egy ilyen b...zi g...ci f...sz volt a gimiben az osztályban. Bottal nem piszkáltam volna meg. Most néztem a fb-on, jóképű mérnök lett belőle. Viszont nem randiznék vele, mert a jellemétől hányok, ezen pedig nem változtat a külső.
2020. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó és ha a jelleme is teljesen megváltozott? Kicsit más a külseje de a jelleme is kifejlődött. Akkor randiznál?


Másoknak szól: Illetve ha nem is egy osztályban volt a lánnyal, csak valami miatt unszimpi volt neki, akkor az javítana egy ilyen gimi utáni, egyetemi korban lévő ismerkedésnél ugye? Mármint ha nem voltak osztálytársak, csak mondott egy két béna dolgot a lánynak, viszont nem sértést meg ilyet, csak elég béna dolgot, rettenetesen, de nem sértőt. Így akkor egyetemen, pár év múlva az esélyek nem lényegesen rosszabbak, ha a gimiben nem bírta, viszont nem bántotta őt?

2020. aug. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!