Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok úgy új sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok úgy új sráccal, hogy az előző srác még benne van a fejetekben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lesz már vele semmi. Ezt elrontottuk mindketten és nem is hiszem, hogy ki fogunk bekülni, de csak ő jár a fejemben. És nem tudom, mennyire lenne így jó egy másik sráccal randizni

2020. aug. 2. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt rá példa.
2020. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki ki akar ugrani, csak gyenge hozzá az ilyen az első próbálkozás jellemzően. A férfiaknál ugyan ez.
2020. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen nem. Nem lenne fair a másik sráccal szemben. Max. ha csak valami lazát akarsz, és ehhez keresel partnert.
2020. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 Pont a nem lazákra jellemző ez a lépés.
2020. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
A nők, elmesélései alapján, egy másik pasi alatt szokták kiheverni az előző kapcsolatukat, úgyhogy nem is értem ezt a kérdést.
2020. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nem így van. Gáz ha valakivel randizol és arra gondolsz bárcsak a másik srác lenne ott. A szex ugyanez
2020. aug. 2. 19:58
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
En szexkapcsolatba mennek bele, mert szexre szuksegem van, viszont hulyet csinalni senkibol sem akarok.
2020. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Kb a 7essel értek egyet

Most pont benne vagyok egy ilyen szituban

Nem hevertem még ki az előző kapcsolatomat igy nem akarok tönkretenni egy normális srácot azzal hogy hitegetem, ha ő komoly kapcsolatot akarna


De van egy srác aki nem akar semmi komolyat, igy vele ilyen laza dolog van most

Jól elvagyunk együtt, meg szexelünk

Amire most szükségem van megkapom(figyelem, bókok, bújás, szex)

És igy nem kell hozzá kihasználnom meg hülyítenem senkit

2020. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy laza kapcsolatban semmi normális figyelmet nem lehet kapni. Ez csak kamu és önámítás
2020. aug. 2. 22:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor minek nevezzem? Barátság extrákkal?! Attól hogy nem vagytok együtt attól még igenis lehet figyelmes a másik
2020. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!