Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyen új kollégából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen új kollégából randipartner?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van, és van ott egy srác, aki beugrós ott rendezvényeken. Én még csak 2-szer találkoztam vele, és csak utóbbi alkalommal beszélgettem vele, viszont ennyi is elég volt, hogy nagyon magával ragadjon a személyisége. Már első alkalommal is nagyon mosolygott rám, és úgy érzem, bejövök neki. Ő kezdeményezte a beszélgetést és 2 órán át megállás nélkül csevegtünk, rengeteget nevettünk, főleg ismerkedtünk, egymásról érdeklődtünk, és mindkettőnket meglepett, hogy ilyen hamar elment az idő egymás társaságában. Olyan volt, mintha másodmagammal beszélgetnék, nagy volt az összhang. Meg is jegyezte, hogy milyen jó velem beszélgetni. A beszélgetésünk végén, mikor hazaindultam, megkérdezte, kocsival vagyok-e (mert gondolom, hazavitt volna... sajnos kocsival voltam :D). Majd elköszönéskor megbeszéltük, pontosan mikor találkozunk legközelebb. Olyan, mintha 2 óra alatt nagyon közel kerültünk volna egymáshoz és szerintem ő is így érez. Viszont idén már csak 2 rendezvény lesz, ahol beugrósként részt vesz, így mielőbb szeretném elérni, hogy folytatása legyen a munkahelyi beszélgetésnek. Nem tűnik amúgy nagy csajozósnak, szóval kétlem, hogy direktben randizni hívna, ezért szeretném "feldobni neki a labdát", amit lecsaphat, és elhívhat randizni. Az máris tökéletes lenne, ha egy ilyen rendezvényt követően együtt lépnénk le és beülnénk még valahova... de sajnos muszáj kocsival mennem, így hazavinni nem tud, és alapjáraton nem is pont ugyanakkor végzünk, csak ha direktbe megvárom őt. Hogy dobhatnám fel ezt a labdát? Van valami ötletetek?

25/L


2020. aug. 10. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha így belinkeléd neki ezt a kérdést? Hátha levágja :)
2020. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!