Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok, ha a randipartneretek a sokadik randitokon ilyen fürdőruhát venne fel a strandra?

Figyelt kérdés

Szilikoncicijeim vannak, így szerintem jól mutatnának benne.

[link]


2020. júl. 1. 16:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi kislány, az olcsó árut könnyű megszerezni, és nem is tartós.
2020. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

1. 27 éves nő vagyok, nem kislány

2. nem a testemből élek és nem az egyéjszakás kalandokat keresem

2020. júl. 1. 17:08
 3/32 anonim ***** válasza:
78%

Ja, "nem a testedből élsz", de kell a műcici és a kur..vás fürdőruha.

Aham, mesélj még kérlek.

2020. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
57%
Hát ez tipikusan olyan kérdés, hogy látni kéne téged ebben a szettben. Így elképzelve még jó is lehet. Egyébként akinek jó az alakja, annak bármilyen fürdőruha jól áll. 30f
2020. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Szerinted csak annak lehet műmelle, aki a testéből él? Esetleg további buta sztereotípiákat is meg tudnál még velem osztani?

Ügyelek az alakomra, rendszeresen mozgok. Fürdőruhás képet nem tudok csatolni, mert még nem vettem meg.

2020. júl. 1. 17:18
 6/32 anonim ***** válasza:
73%
Eleve a megszólítás: fiúk! Na jó, komolytalan az egész kérdés, a kérdezőjével együtt!
2020. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
18%

4-es vagyok, ne foglalkozz velük, mert ez a gyik...


Egyébként ha az én ízlésem érdekel, egy nagyobb szilikoncicire ilyesmi fürdőruhát tartanék a legszexibbnek, bár ez sokak szerint kvás:


[link]


Elég drága még akciósan is, de szerintem szép.

2020. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a férfiak azt nézik ki van a fürdőruhában, nem azt, hogy milyen a színe vagy hogy rojtos e. A kis százaléktól eltekintve lövésük sincs a trendekről, hidd el. Téged jobban izgat ez a cucc mint a pasit, max. örül neki, hogy szabad rálátása lesz a fenekedre. :D
2020. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%

Drága 7-es, de megéri mert most akciós csak 26. E - be fáj, szinte ingyen van. XD


Ez a golddiger kezdőszett. 😅

2020. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Hat, en nokent nem vennek fel ilyet, en ha ilyen gondban voltam, hogy ez a ruha tul sok-e altalaban lemondtam rola es egy fokkal szolidabbat vettem fel mindig. De ha te kenyelmeseb es magabiztosan erezned magad ebben, akkor vedd fel nyugodtan, de ha egy kicsit is bizonytalan vagy inkabb valassz egyel szolidabb valtozatot!:) (ha jo a popsid a bugyi mehet, ha te nem erzed magad benne kellemetlenul, de szerintem a felso eleg olcso hatast kelt es lehet zavarba is hoznad vele a pasit, ha meg komolyat keresel plane!:)
2020. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!