Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szegeden milyen a Tinder?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden milyen a Tinder? Érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés

Ha már olyan sokan használják, én is kipróbálnám szeptembertől. Mennyire sok fenn az egyetemista? 18-22 éves korosztály (lányok) érdekelne.

20/F



2020. aug. 10. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Na bevált?


Nekem most másfél hónap alatt lett 80 matchem, csak a szegedi csinos lányokat nézve.

2020. nov. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Akkor jó neked. Nekem olyan 10-15 matchem lett szintén ennyi idő alatt. Két lánnyal sikerült náhány mondatnál hosszabban beszélgetni, aztán azok is néhány nap múlva töröltek.

Egyrészt a rendszer is rossz, de az emberek akik használják azok rontják el igazán. Nem is akarnak semmit, csak szórakoznak.

2020. nov. 25. 22:35
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi rosszat mondtam, amiért le kellett pontozni? (Ezt nem neked írom kérdező.)


12. Bocs, de szerintem rosszul gondolod. Én 20-25 éves csajokkal ismerkedem és bőven van merítés. Ha gondolod, csinálok képernyőfotókat a matcheimről és elküldöm neked privátban azokat a csajokat, akik kapcsolatot keresnek közülük, hogy lásd ilyen is van és nem csak attention-whore-ok.


Igen sajnos sok csaj van Tinderen, aki csak insta követőket gyűjt, vagy unatkozik, de ez mondjuk maximum csak a felük. De a másik fele kapcsolatot vagy szexet keres.


Nyilván mind tudjuk Tinderen a kinézet ÉS a duma is számít. A kinézet a matchekhez, de utána is se Unalmas Józsi, se Bunkó Pista ne legyél. Én is hiába nézek ki jobban, régen amikor szar volt a dumám, ugyanúgy sikertelen voltam. Azt is meg kell tanulni, hogy jókat írjon az ember.


15 még azt mondom egész jó 1,5 hónap alatt. Van olyan ronda haverom, akinek fél év alatt lett 5 matche a Tinderen. Akkor ő mit szóljon?

2020. nov. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!