Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap regisztraltam tinderre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap regisztraltam tinderre, lenne nehany kerdesem? 22/F

Figyelt kérdés

Tegnap regisztraltam, s fetettem ket kepeket, nem irtam ki semmit magamrol csak az egyetemet ahova jarok, illetve ugye a korom latszik. Estere elfogytak a like-ok (nem mindenkit huztam jobbra nem tudom ez szamit e) , ma reggel folytattam es estere 14 part talaltam es fent azt mutatja, hogy 43-an likeoltak. Ez egy atlagos szam ezen az applikacion vagy erdemes lenne rairnom valakire? Az atlagnak talan kicsi jobban nezek ki, nincs gond a kulsommel, eddig 2 baratnom volt, de mindig ok kezdemenyeztek es hat ebbol kovetkezne a masik kerdesem, hogyha rairok valakire mit lenne erdemes irni neki? Sajnos kezdemenyezesben nem vagyok valami jo viszont nem akarom elvagni magamat sablon szovegekkel.


Koszonom a valaszokat elore is!



2019. aug. 21. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Attól függ mi a célod a Tinderrel.

Ha egyéjszakás kalandot keresel, nyugodtan írd meg nekik egyből, mert aki nem így lesz vele, az élből elkaszál, aki pedig szintén alkalmi partnert keres, azzal kezdődhet az izgi beszélgetés.

Ha komolyabbat, párkapcsolatot, netán baráti kapcsolatot keresel, akkor szerintem nézd át a lány(ok) profilját és az alapján tégy fel kérdéseket. Pl nekem a kutyámmal közös képem volt Tinderen és imádtam, ha vele kapcsolatban kérdeztek, egyből jó érzést keltett bennem a dolog. Persze ez csak egy példa, ha nem szereted a kutyákat, akkor ne kérdezgess róluk nyilvánvalóan 😂

Ha meg csak poénból töltötted le mert unatkozol, akkor nyugodtan írhatsz bárkinek bármit, úgyis alakulni fog a normális lányokkal a beszélgetés. :)

Sok sikert!

19/L

2019. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsosorban kapcsolatot szeretnek, egy ertelmes lannyal :D
2019. aug. 21. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Wow egy jó pasi!
2019. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ritka kincs vagy a Tinderen, a legtöbb srác semmi komolyat nem szeretne.
2019. aug. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nalam ez a modi

Match van akkor rairok

Szia. Peti vagyok 182cm magas, az xy egyetemre jarok xy szakon. Normalis komoly kapcsolat lenne a celom. Orulok hogy te neked is tetszem. Mi lenne ha beszelgetnek egy kicsit hogy kideruljon osszeillunk e?


Ha 24 ora utan sincs valasz torlom a kapcsolatot.


Adatlapomon is kint van ez igy korrekt.

2019. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!