Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adhatnám óvatosan a 60...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adhatnám óvatosan a 60 éves kollégám tudtára, hogy tetszik nekem? Én 30 éves nő vagyok és egy osztályon dolgozunk a kórházban.

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok és van egy 60 éves elvált kollégám, aki hónapok óta nagyon tetszik. Amúgy nagyon fiatalos, nem néz ki 60-nak, de egy iraton láttam véletlenül a születési dátumát és tudom, hogy annyi.

Mind a ketten egy kórházban dolgozunk, ugyanazon az osztályon, ezért semmi jelét nem mutatom, hogy tetszik, sőt még magázom is. Amúgy egy nagyon rendes és tisztességes ember, nem hiszem, hogy megfordult volna a fejében, hogy bejön nekem. Ez egy kényes szituáció, nyilván ha kitudódna, nagy lenne a meglepetés, vagy jól ki is röhögnének a kollégák a korkülönbség miatt, ezért valami diszkrét és óvatos megoldás kellene, hogy kiderítsem, ő mit gondol erről.



2020. aug. 14. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél neki egy prosztata unó-t, biztos hálás lesz érte.
2020. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

#1

😃👏

2020. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Büdös nagy kamu.
2020. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Vágd hozzá a bugyid, majd üvöltsed azt neki, hogy: kefélj meg papi!
2020. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy kisebb gondja is nagyobb annál, mint hogy a válása után

egy 30 évvel fiatalabb nővel kínlódjon, lesse a kívánságait,

ráadásul egy munkahelyen.

Egy 60 éves férfi már tele van megszokott rigolyákkal,

beállt az élete, nemigen alkalmazkodik. Keresed magadnak a problémákat.


Kávézz vele, beszélgessetek sokat. Ne rohanj ajtóstul a házba.

Amúgy észre fogja venni, de ki tudja, hogy tudomást akar róla venni,

főleg, veled tudatni.

Lehet, hogy már van is neki valakije, csak nem tudod.

Talán korban jobban hozzá illő, mondjuk egy 50 éves jó nő. Mert manapság sokszor egy 50 évest alig lehet megkülönbözteti egy 35 évestől, ha jól karbantartatja magát.

Gondolj a szexre. Már egy negyvenes férfinek sem mindennaposak az igényei és a fizikai képességei. Hát még egy hatvanasnak.

A "tetszik" és a szellemileg, lelkileg, érettségben összeilleni nem

azonos kategória.

2020. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%

Ő megcsinálta.:)

[link]

2020. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Jaj,most ha tetszik akkor miért ne. Előbb dumalgass vele,majd oltozz csinosan,nezz melyen a szemebe...


Lehet h idosebb de pasibol van.


Idosebbek szeretik ha dicsergetk őket h milyen fiatalosak. Meg szidjad elotte a fiataabb korosztalyt h az nem.olyan jó.

2020. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Felse áll neki, mit akarsz tőle, az élet biztosítását? Amúgy nagyon hihető történet. Egy fiatal nő belezúg nagypapiba. :))

Gondolom te vagy a nagypapi és itt akarod favorzálni magad. Vagy csak egy hülye troll aki uncsizik.

2020. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Szerinted Trump vagy Biden fog nyerni?

Neked melyik tetszik jobban?

2020. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
9: Az egyik 74, a másik 78 éves.
2020. aug. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!