Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoktól kérdezem: a fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem: a fizetés mennyire szempont nálatok?

Figyelt kérdés
Kisebbségi érzésem van, amiért a legtöbb budapesti diplomás nő többet keres nálam, ez pedig nem segít az ismerkedésben.

2020. aug. 17. 00:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%

Mérsékelten. Abból az életszínvonalból, amit saját magamnak biztosítani tudok, nem szívesen engedek. Keresek jelenleg pályakezdőként nettó 300-at, nem szívesen lennék együtt minimálbéres/munkanélküli, esetleg full eladósodott emberrel.

Viszont vannak emberek, akiknek minden további nélkül lazán elnézném az alacsony fizetést: orvosok, mentősök, ápolók, tanárok, egészségügyi intézményekben dolgozó pszichológusok, tűzoltók és társaik. Ugyanis ezek olyan szakmák, amik iszonyú lélekjelenlétet/tudást/elhivatottságot igényelnek, éppen ezért nagyon is tudnék egy ilyen férfit tiszteln, és az csak egy szégyelteljes társadalmi jelenség, hogy nem fizetik meg őket.

2020. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy nem pályakezdőkre gondoltam. De, ha pályakezdőként már ennyit keresel, 4-5 év múlva valószínűleg bőven 600 felett leszel.
2020. aug. 17. 00:26
 3/35 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem, nekem inkább az, hogy sokat ráérjen, ne 40 órát dolgozzon, hanem kevesebbet. Nyilván az az optimális, ha így fedezni tudja a megélhetését, tehát mondjuk heti 15 óra munkából fenntartja magát.
2020. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

3.


Magyarországon - meg úgy nagyjából máshol sem - ez nem opció. Esetleg, ha az ember banditának áll, vagy csempésznek, vagy ilyesmi. Akkor elég évi 1-2 nagyobb balhé és abból lehet élni egész évben.

2020. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire.De ha ez a problémád,mi sem egyszerűbb. Ismerkedj pedagógusokkal 😉
2020. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem várnátok el, hogy sikeresebb és magasabb beosztású legyen a párotok?
2020. aug. 17. 00:38
 7/35 anonim ***** válasza:
6%

4: Pedig az emberek 70%-a nem munkavállaló, én sem vagyok az.

Továbbá hajlandó és képes vagyok hosszabb távon 50-70 000 Ft-ból megélni.

Szerintem ennyit alkalmazottként is meg lehet keresni részmunkaidőben, nemhogy szabadúszóként, mint pl. újságíró, humorista, zenetanár, orvos, ügyvéd, klímaszerelő, befektető...

2020. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

70%? Ez a véletlenszerű szám honnan is jött?


Klímaszerelő meg ilyenek akik csak napi 1-2 órát dolgoznak - ha ha ha, jó poén volt így estére. A vállalkozók többsége nem lóg egész nap, amelyik meg igen - és nem adócsaló mellé - az nem is fog keresni még ennyit sem.

2020. aug. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
61%
8: Márpedig ha ÁFA-köteles valaki, akkor az évi 12 millió bevétele megvan, ugyanis az alatt ÁFA-mentes a tevékenység.
2020. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

9.


És ezért csinálják úgy a bűnözők, hogy "épphogy" ne legyen meg. Minden hülye törvény kijátszható és ki is játsszák. Kivéve, ha épp a bűnözőknek vagy útban, mert akkor mindennapi vendég lesz nálad a felügyelőség.

2020. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!