Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén! Ti párválasztásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Ti párválasztásnál belegondoltok abba, hogy hogyan nézhet majd ki a leendő közös gyereketek? Vagy ez nagyon beteg dolog, ha ez egy fontos szempont valakinek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet gyerekem, így nem.
2020. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Mindig elképzelem, pedig nem is mostanában tervezek gyereket.

Múltkor láttam egy gyönyörű szép kék szemű pasit, pedig inkább barnákat szeretem és ő is barna tónusú volt alapból a szemét kivéve... rögtön arra gondoltam, hogy milyen gyönyörű kislány lehet aki a barna hajat, bőrt örökli ilyen ritkító kék szemmel.😁

2020. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem, igen, de szempontként nem merült még fel :D Az biztos, hogy nagyon remélem, a kislányunk majd az apja göndör szőke haját és kék szemét fogja örökölni, iszonyat mázlista lenne a kiscsaj ilyen adottságokkal :O De barátainknál is látom, hogy ahány gyerek, annyiféle módokon tudnak keveredni a gének, nagyszülőktől is csomó mindent örökölnek, szóval ez alapból azért elég lutri, erre párválasztást alapozni kicsit meredek lenne.
2020. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, mert mindig is fiatalon szerettem volna édesanya lenni és sok gyereket akartam, mégsem gondoltam bele. 😊 Nem is kellett volna, 4 lányunk van és mindannyian rólam lettek mintázva. 😅
2020. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elképzeltem, igen. Reméltem, hogy azokat örökli a gyerek, ami annyira tetszik benne: a csoki szemei, a hullámos barna haja...😍

A közös gyerekeink szőkék, kék szeműek, mint én, egyedül a hullámos haj jött be, de minden várakozáson felül szépek lettek.

2020. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem, mert sose szeretnék gyereket.
2020. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert nem akarok gyereket
2020. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. júl. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy csak olyannal közös gyerek nem tetszene nekem, aki nem tetszik nekem, tehát eleve olyan vonásai vannak, amik nem vonzók nekem, azzal meg ugye minek kezdenék...

Nincsenek amúgy olyan specifikus kívánalmaim, hogy milyen színű haja, szeme stb. legyen a gyereknek.

2021. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!