Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdeklem vajon a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vajon a lányt?

Figyelt kérdés

Myvip randin bejelöltem és ő visszaigazolt felvettem msn-re 3-4 napja beszélünk.. Küldtünk egymásnak képeket és megkérdeztem lehet-e esélyem és azt mondta lehet,de pl ő magától semmit nem szokott írni mindig én írok rá (nekem nagyon tetszik ő) tegnap megkérdeztem nem szeretne majd valamikor találkozni (20 km-re lakunk egymástól) de annyit mondott, hogy nem tudom...

Teljesen össze vagyok zavarodva most akkor érdeklem-e vagy sem?

Am mindig visszaír ha írok neki ,de magától semmit nem ír.. meg lassan én sem tudok mit írni neki kb általánosságban már mindent megbeszéltünk sztem :)

Előre is köszi a válaszokat.


2010. aug. 4. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezd el a nem általánosságokat kérdezni.
2010. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg h mi van

h akar e valamit vagy nem

lehet h csak sz.opat

2010. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Például miket? nem nagyon van tapasztalatom ilyesmiben :S
2010. aug. 5. 00:03
 4/9 anonim ***** válasza:

ott már elrontottad h azt kérdezted, lehet-e esélyed nála.. ezzel leromboltad az összes esélyt, mert őt helyezted a domináns szerepbe..

azért próbáld menteni a menthetőt.. mondj neki korrekt időpontot, ha kell 2-t is, ha mindegyikre nyom valami vakert, akkor hagyd a francba..

2010. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem akarlak letörni, de... :/

nekem is írogat egy srác, aranyos, meg minden, de valahogy... sosem írok rá, és ha rámír, akkor elbeszélgetek vele, de nem érzem magam olyan hű de szerencsésnek, hogy ezzel a sráccal dumálhatok. Ő nem azt kérdezte, hogy van-e esélye nálam, hanem elmondja ő milyen, aztán én is mondok valamit, mire kifejti, hogy nekem kellene egy olyan srác aki pont olyan mint ő. Ez nagyon vicces, jókat röhögünk rajta a barátnőmmel.

Meg amúgy is, folyton visszautasít, nem ad egyenes választ... gondolkodj, nehogy aztán hülyét csinálj magadból.

17/L

2010. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem köszi :)
2010. aug. 5. 01:02
 7/9 anonim ***** válasza:
myvip randi az pff :D
2010. aug. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy??és hány éves a csaj??

mert nem mind1...:P

2010. aug. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy a csaj megfelel-e a magasfokú elvárásaidnak.


Ha nincsenek magasfokú elvárásaid, és magadat futtatod a csaj szemében az lehet aranyos, kedves, odaadó csak vonzó nem lesz! Rá fogsz jönni úgyis.

2010. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!