Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha annak a valakinek, akivel ismerkedtek és szimpatikus is, nagyon büdös izzadságszaga lenne?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Elmondanám neki, ha ezek után se változtatna akkor nem ismerkednék bele többet.
2020. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ezt elmondani, hogy ne sértsem vérig?
2020. aug. 18. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Van aki genetikailag ilyen. Változtatni nem nagyon lehet ezen. Napi többszöri zuhanyzás, dezodor ellenére mire munkahelyemen végzek (többször itt is dezodorálok, illetve frissítem magam ahogyan tudom), mégis érzem magamon, hogy izzadt vagyok, illeve nem jó illatú.
2020. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Elájulnék, ő meg felébresztene a csókjával, erre megint elájulnék, és utána ha felélednék elfutnék, utána megírnám neki sms-ben hogy csak a strandon tudok randizni a medencében.
2020. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Megpróbálnám valahogy finoman felhozni a témát, hogy figyeljen erre jobban.
2020. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Én még inkább hagynám.

Ha magától nincs erre igénye, az sokat elárul róla.

2020. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Közös barátot megkérném, hogy amikor legközelebb találkoznak, hozza fel ezt a témát. Persze engem nem említve.
2020. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Oké, felhozod neki, és? A mostani nyári időben biztosítod neki a zuhanyzási lehetőséget csak miattad, mert neked nem tetszik az izzadságszaga? Vagy veszel neki dezodort? Esetleg megfürdeted? Vannak emberek, akik nem tehetnek róla, ilyen a szervezetük.

Vagy elfogadod, hogy ilyen, vagy b×tatod fölöslegesen, és hagyod élni. Szerintem.

2020. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem azért ez elkerülhető lenne, elég sokféleképpen lehet már védekezni ellene. Én pl. nem örülnék, ha érezné rajtam a környezetem, hogy nem vagyok jó illatú. Nem is 1x, nem 2x...
2020. aug. 18. 23:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ma már van nedves törlőkendő, dezodor, testspray stb., amikkel meg lehet oldani a problémát a szabadban is.
2020. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!