Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Büdös izzadságszagával mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büdös izzadságszagával mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Pasimmal másfél éve vagyunk együtt,ezidő alatt sikerült a segítségemmel leadnia 20 kilót,de most is 105 kg körül mozog. Emiatt izzadékonyabb,de számomra elviselhetetlenül büdösnek hat az izzadsága,rendesen orrfacsaró. Ő nem érzi saját izzadságát,emiatt nem akkor mosdik,amikor már büdos,hanem csak este. Kivétel,ha szólok neki.De alighogy kijön a fürdőszobából , én rá 20 percre már izzadságot érzek rajta,még dezodor mellett is.Rengeteg dezodort kipróbáltattam vele,de mindegyik mellett büdös.Képtelenség így vele élni,nem tudom már,mitévő legyek. Valaki hasonló helyzetben??

2015. aug. 20. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban is próbáltatok már dezodort venni? Esetleg Old Spice? Szerintem az elég hatékony :) Legalábbis páromnál.. Bár ő nem izzadós típus.
2015. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egy orvosi vizsgálat jót tenne, hogy rá jöjjetek, hogy miért ilyen.


Plusz, az is befolyásoló, hogy miket esztek, mivel, amit megeszel, az azért kiütközik elég rendesen a testszagodon.

2015. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Reggel-este fürdik egy felnőtt ember, nem csak este. Tök természetes, hogy nyáron ha valaki egyszer fürdik és izzad akkor büdös:D Magyarázd el neki, ha pedig nem ért a szép szóból akkor bezavarod reggel tusolni (tetszik-nem tetszik, ez van alapon)-ennyire egyszerű:D Hamar hozzászoknak egyébként. A másik pedig. Nincs egy poló/ing/atléta 2x felvéve. Ha 2 órát volt rajta, de rajta volt, akkor is csere.
2015. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Még annyit a reggeli fürdéshez, hogy egy ember sokkal energikusabbá válik, ha így kezdi a napot, higiénikusabb is:) Majd amikor hazatér este, a nap koszát szintén le..
2015. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az étrendjére spéci odafigyelek, ő kérte a segítségemet ,tehát a gond nem onnan jön. Amikor megismertem, 120-130 kg körül volt, előző kapcsolata alatt hízott úgy el,elmesélése alapján összevissza zabáltak.Lehet,hogy annak issza még mindig a levét??

Ráadásul a sok izzadástól folyton tele van pattanással az egész teste,nem túl vonzó látvány. Párszor már volt téma ez köztünk, de már én szégyellek szólni neki mindezért.Nem akarom sem megsérteni,sem az önbizalmába tapodni, de nem tudom már,mit tegyek.

2015. aug. 20. 09:23
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

5 A pattanásait, miteszereit simán te is ki tudod tisztítani.Sőt kell is egy pasinak havonta 1x minimum.

Egyébként pattanások lehetnek hormontól is, de lehetnek fogyás után tisztulástól is.Izzadságtól nem.

Te ezt nem tudtad?

2015. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom távozik a sok méreg a szervezetéből és attól büdös. Ha tovább fogy, majd akkor jobb lesz a helyzet. Bírd ki.
2015. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi! remélem is,mert ez az állapot csak rontja kettőnk viszonyát,mindenre kihat...
2015. aug. 20. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:

A Clinique pasi izzadasgatloja nagyon jo, a ferjem mondjuk sosem izzad budoset de o is 105 kilo es neki is vannak pattanasai:-)))


Ha budos lenne akkor addig maszkalnek amig megtalalnam a megfelelo deo-t:-))

2015. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szaunát próbáltátok mar? Segít a méregtelenítésben, illetve megfelelő illóolajokkal kellemesebb illata van tőle a bőrnek. Persze nem örökké tartó. De a méregtelenítés miatt nagyon hasznos, illetve fogyaszt is
2015. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!