Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha nem vagyok szépfiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem vagyok szépfiú, iszákos is vagyok de gyönyörű barátnőt szeretnék mert úgy érzem megérdemlem?

Figyelt kérdés

elvárásaim : feszes, formás, vékony test, gyönyörű arc. Mellé legyen értelmes, humoros, kedves, házias is.


F/29


2020. aug. 21. 00:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem gáz, mindenkinek joga van olyan elvárásokat támasztani a másik felé, amit csak szeretne, csak max soha nem fog összejönni.
2020. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Balázs, nem akarod inkább folytatni az egyetemet?


Legalább valami értelmeset is csinálnál.

2020. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Honnan tudsz az egyetemről második?
2020. aug. 21. 00:56
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
3# :DDDDD
2020. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Balázs itt már ismernek téged egy páran. Tudok rólad egy keveset, pl. azt is, hogy korábban már letetted az italt, de visszaestél.


Amúgy az egyetemen mit tanultál?

2020. aug. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Informatikát. BMEn.


mit tudsz még?

2020. aug. 21. 00:59
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Hogy óriási a pömpölő, ezt is tudjuk már.
2020. aug. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Pl. azt is, hogy a politika rovatba is írtál már.


Nézd, az a helyzet, hogy itt nem igazán van jó híred. Ez a viselkedés, amit csinálsz már nem tudom mennyi ideje... De egy kicsit mintha változtoztál volna, korább úgy emlékszem, ingerlékenyebb voltál.


Nem vagy egy hülyegyerek. Egyetemi szinten tanultál informatikát, ez szép teljesítmény, szerintem folytatnod kellene. Ez olyan szakma, amivel jól is kereshetnél.


Tűzz ki magad elé célokat, ne add fel. Az ilyen hülye kérdések kiírását meg felejtsd el. Többre vagy képes Balázs


Én szurkolok neked!

2020. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Fura vagy nyolcas... nem szoktam meg az emberektől ilyen véleményeket..általábnan csak rugdosnak.
2020. aug. 21. 01:09
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a lekvárosbuktát, országtortát akarok!
2020. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!