Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a nő, de ez elbizonyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a nő, de ez elbizonytalanít. Nektek is úgy tűnik, hogy nem lehet vele így jövőt építeni?

Figyelt kérdés
Randizok egy nővel, 30 éves és a szüleivel él. 8 éves párkapcsolata volt, aminek 1 éve lett vége, onnan költözött vissza. Jó munkája van, de nekem valahogy nem igazán jön az össze, hogy az összes pénzét luxuscikkekre költi. A táskája kb. annyi értékű, mint a kocsim és nem csak 1 van neki. Mondta is, hogy erre nem sajnálja. Én viszont annak a mentén élek, hogy éljek rosszabbul, mint megtehetném és függetlenségban, albérletben, közben saját házra gyűjtve. És elég a 10 ezres pulcsi, nem kell a 200 ezres. Ezt én gondolom túl vagy szerintetek van benne ráció? Komoly kapcsolat kialakítása a célom amúgy. Neki is és gyereket is szeretne, ezt is elmondta. De nekem ebből nem úgy jön le, mint akivel közösen fel lehet építeni a jövőt, hiszen akkor csak én takarékoskodnék stb.
2020. aug. 21. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez a típus annak való, aki tele van pénzzel és a nő csak beleköltözik a tuti házba, életvitelbe. Olyannak nem aki a nővel akar küzdeni a javakért.
2020. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
nem jönnék össze vele, ha nem tudja beosztani a pénzt.
2020. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok mint te. Nem kell annyiért ruha inkább a lakhatás legyen meg. De ha ő nem így gondolkodik ez nem fog változni...
2020. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
A hülyeséget nem kéne túlozni. 200 ezres pulcsit akkor sem vettem volna fel, ha a hússzorosát kerestem volna meg egy hónapban.
2020. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát én nem tudom tudod egyetlen egy típusú különleges pulcsiért adnék 50 ezer ft-ot, de hogy 10000Ft-ért vegyem a szimpla pulcsikat, ami lehet nem is tetszik. Én már gyerekkorom óta környezettudatosan szoktam ruhát venni, turizok, csak nagyon ritkán veszek boltba ruhát, pl. kínai.


De vettem ott már lovaglónadrágot is egy kicsivel több mint 100 ft-ért amit Írországból hoztak. Több évig hű ruhám volt lovasedzéseken.


De hogy több száz ezer forintos táskát vegyek, azt nem, inkább készítek magamnak egyedi táskát, ami kb. majd több száz ezer forintos értékű ha úgy készítem.

2020. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem szimpi.

N19

2020. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
* De vettem a turiba lovaglónadrágot is, egy picivel több mint 100 ft-ért, amit Írországból hoztak.
2020. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a barátnőd nagyzol. De az ő pénze, szóval a saját pénzével meg mindenki úgy bánik ahogy akar.
2020. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg úgy bánik a pénzével ahogy akar, csak ez azt is elárulja hogy valójában nem tud vele bánni és nem gondol a jövőre. A komoly kapcsolatra való alkalmatlanságot árasztja magából - vegye a táskáit és a luxuscuccait, csak nélkülem.
2020. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Baromira el vagy tévedve, aki albérletet fizet az nem ad ki egy pulcsiért 10.000.

Látszik mindkettötökön a mama hotel.

2020. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!