Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve tetszik egy fiú, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve tetszik egy fiú, most végre össze tudnék jönni vele és elbizonytalanodtam. Ez mitől lehet és hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól van,hogy megijedtél.Megijedtél attól,hogy azt megkapod,amit már fél éve szeretnél.Ne futamodj meg,mert meg fogod bánni!Legyél magabiztos,hidd el,hogy menni fognak a dolgok.Én is igy voltam,szóval tapasztalat.Amúgy is,biztos a srác is izgul.:)
2009. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azta mindenit!!! Akár én is írhattam volna ezt a kérdést...nálunk az van h sosem feltételeztem volna h ő akarna,pedig 3 évig is tetszett,de épp ezért sosem gondoltam úgy rá,most meg járni akar velem...nem tudtam mit csináljak,ma végül igent mondtam,még nem méllyültünk el a dolgokban,de remélem jól döntöttem.

AZ BAJ HA MÉG MINDIG BIZONYTALAN VAGYOK ???

félek ha nem megy,és visszalépek,megbántom,habár most még nem áll szándékomban visszalépni :D csak a félelem ott lappang bennem...jah ő az első pasi az életemben

2009. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó vok

komolyak vagyunk,17 -18 évesek,szal nem ilyen "kiscsitris" dolog ez...

2009. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdezőnek:

Valóban. Szerintem is megijedtél. Talán attól félsz hogy nem olyan mint amilyennek elképzelted őt. Vagy túlságosan felvillanyoz ami történt és azért ijedtél meg mert nem bízol magadban eléggé...mondj többet..ez így elég kevés...



Másik kérdezőnek:


tegyük fel hogy szakítotok.

Mit éreznél?

Megkönnyebbülést az első pár pillanatban?

Tegyük fel hogy szakítottatok és újra találkoztok...szerinted éreznéd azt hogy bánnád hogy nem próbáltátok meg szívből?

Ha úgy érzed nem tudnád a szíved adni bele akkor szakíts és ne hülyítsd...

De ha tudnád szeretni akkor tedd meg hogy nem szakítasz...fiatalok vagytok, nem kell attól félni hogy vele öregedsz meg...csak engedd a közeledbe..intim szférádba és akár mondhatnám azt is hogy "tanulj és láss".


Ez az egészséges fejlődés útja...

Párkapcsolatok...miért is ne próbálkozzatok?

Ha nem teszitek hogy találtok a nagy Ő-re....

Ha nem jó a kapcsolat akkor kiléptek belőle...

Nem minden szétválás végződik rosszul...

Jakomo 25f

2009. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a bizonytalanság sose baj, úgy is irhatnám hogy természetes. Szerintem ez vele jár, az viszont nem mindegy mennyire vagy az, de a te esetedben szerintem ezzel semmi baj nincsen. A bizonytalanság az egy olyan dolog hogy könnyen hajlamosak vagyunk rá teljesen ok nélkül, de okkal is lehetünk azok. Ez ugy is csak idővel fog kiderűlni. Nem kell leküzdeni, ez magától múlik el, vagy majd felerősödik. Idő dönti el. Szoval amit irni tudnék az az hogy várj.
2009. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!