Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire valószínű hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű hogy valaki társkeresés céljából interneten megtalálja úgymond az igazit?

Figyelt kérdés

Gondolok olyan tényezőre mint az időhiány, ami miatt az internethez folyamodik az adott személy.

Mennyire tartjátok jó megoldásnak ezt a konvenciót például fiatal korban?

- Teszem azt akkor, ha a személy jó megjelenésű és egyszerűen tényleg csak pillanatnyi megoldásként az internet adta lehetőségeket ragadja meg.

Mi a véleményetek az adott témával kapcsolatban?

A korotokat is megadhatjátok :)



#pártalálás #szerelem, ismerkedés,társkeresés #randizás,flört,hosszútávú kapcsolat #online társkeresés, komoly kapcsolat keresése
2020. aug. 22. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Bízok az internetes társkereső valódiságában
Nem bízok az internetes társkeresésben
A személyes találkozások híve vagyok
A véletlenszerű találkozásokra hagyatkozom
Szórakozó helyekre járok ismerkedés céljából
Használtam internetes társkeresőt, de már megbántam
Használtam online oldalt és bevált
Nem regisztráltam online társkeresőn, de nem is fogok
Még nem regisztráltam, de elgondolkodom hogy mégis fogok
Jelenleg is használom annak reményében, hogy összejön valami...
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

A netes társkereső pont annyira használható, valódi és pont annyira megszívható, mint bármelyik másik. Ugyanis ott is pont ugyanazok az emberek vannak, mint mindenhol máshol.


Amúgy egy helyen, egy illető hozott egy statisztikát, ami azt mutatta, hogy manapság már rengetegen ott ismerkednek meg.

2020. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
50%. Vagy bejön, vagy nem. De az biztos
2020. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ugyanannyi az esélye mint bárhol máshol (ahogy 1-es is írja)


A társkeresőkön is ugyanazok az emberek vannak akiket élőben látsz nap mint nap, nem származnak másik bolygóról.

2020. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En is es az egyik baratnom is a neten talaltuk meg a parunkat.
2020. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel soha nem volt igazán társaságom, kénytelen voltam interneten ismerkedni. Lett ebből egy pár kapcsolatom (vagyis pár párkapcsolatom), amit megbántam, kifogtam viszont két normális pasit is: a mostani párom annak tűnik végre, egy másikkal pedig én szúrtam el. Ahhoz viszont, hogy normálisan találjak, az kellett, hogy tudjam, mit akarok, legyen egy elképzelésem, amihez ragaszkodok, és ez alapján ki tudjam szűrni, hogy ki jöhet szóba. A rossz kapcsolatok többnyire abból lettek, hogy nem voltam elég határozott és nem tudtam, hogy mire érdemes nemet mondani és mire igent. Ez persze nem arra vonatkozik, hogy legyen legalább 180 cm magas, kék szemű, 2 diplomás, amiből az egyik gazdasági szakos, és minden szerdán kockás póló legyen rajta, meg hasonló lehetetlen részletes dolgok, hanem döntsd el pl. hogy komoly kapcsolatot keresel, tehát aki csak egyéjszakást, azzal ez nem valószínű, hogy összejön, szóval ne úgy menj bele, hogy 99%, hogy majd miattad úgyis megváltozik a hozzáállása, mivel erre a valóságban jóval kisebb az esély. Ha te mondjuk nem szeretnél gyereket, a jelölted meg minimum 4-et szeretne, az szinten nem biztos, hogy működőképes hosszútávon, szóval tényleg csak azon múlik, hogy van-e türelmed kiszűrni az ideális jeloltek

jelölteket a főbb kérdések alapján (mindenre persze úgysem lehet felkészülni, meg nem is kell).

24/L

2020. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kis esélye van, de ahhoz mindkét félnek valóban normálisnak kell lennie a net küzdőterén.
2020. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is neten ismertük meg egymást. A párommal is, illetve 2 exemmel is. Az exeimmel mondjuk nen társkeresőn, hanem játék közben meg Facebookon egy csoportban voltunk aktívabb tagok. A páromat Tinderről. De akkor már évek óta fennvoltam. Szóval annyira talán mégsem időtakarékos.
2020. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Nőként könnyű, csak válogatni kell. Férfiként ha nem vagy igazán jóképű, esélyed sincsen...

29/F

2020. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8: ja, a sok kanos, szerelmet hazudó, hűtlen, kommunikálni képtelen nyomorék faxszopó között aztán könnyű válogatni.. Mire az ember eljut egy normálishoz, elmegy a kedve az egésztől.
2020. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

9:

Ha ügyes vagy, ki tudod szúrni azok között is azt, aki normális.

Csak ugye az a fránya külső beleszól, mert az összes nőnek csak a jóképűek kellenek... hát ők bizony ilyenek lesznek.

Én a felsoroltak közül egyik sem vagyok, mindig is komolyat kerestem, érdekes módon még csak randim sem volt társkeresőről. Pedig kb. 8 éve vagyok fent, csak nem vagyok jóképű, és így még csak esélyt sem kapok a nőktől...

29/F

2020. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!