Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Randira" hozná egy-két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Randira" hozná egy-két barátnőjét a lány, mit csináljak?

Figyelt kérdés

lenne egy második randink, ilyen rétre kiülős. Aztmondta, azért egyelőre nem érzi a kémiát, de hozná a többi barátnőit is. Merthogy úgysem olyan "intim" a dolog.


Én viszont úgy érzem, ez csapda. Olyan, mintha "akkor én ma nem főzök, rendelj a mekiből nyugodtan", aztán persze titkon rosszul esne neki, hogy más kajáját eszem...


Igazából azt akarnám neki mondani, hogy "nem érdekel a többi barátnőd, veled akarok kiülni" - csak az meg esetleg olyan elijesztősen hangozhat... mi legyen?


2020. aug. 24. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ejts. Neveletlen és komolytalan.
2020. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
A hasonlatod nem igazan ertem. Egyébként ez a lany egyértelműen nem akar semmit tőled, ha meg nincs kemia akkor ezutan sem lesz. Mond meg a lanynak ne eroltessetek es koszonj el. Legyen meltosagod.
2020. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%

Ez nem játszma, hanem barátzóna. Még kettesben sem akar lenni veled. Ha jó lesz neked havernőnek, akkor menj el a baráti összejövetelre, ha nem, akkor inkább mondd le.

(Ha meg megkérünk valakit, hogy rendeljen mekiből, akkor azt várjuk hogy hozzon jó sok mekis kaját, vagy főzzön és takarítson önállóan.)

2020. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Lazy Lover ***** válasza:
58%
Ez maxi gáz hanyagold ezt a csajt még megérteném ha már jártok és elhozza a barátnőjeit de így maxi gáz
2020. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Barátzóna. Ez elég megalázó helyzet hogy ők csevegnének a barátnőivel te meg ott ülnél. Ne menj bele és ha úgy nem akar, ennyi volt.
2020. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is offos a csaj, de ettol en meg belemennek, hivja csak a baratnoit, majd ott levadaszod vmelyik kis fehermaju muffot.
2020. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Ilyet utoljára még tizenévesen csináltam, amikor nem volt még gerincem megmondani a pasinak, hogy ne is álmodjon, de valahogy "jelezni" akartam, hogy ez bizony nem randi. A csaj legalább annyival jobb a kamaszkori énemnél, hogy legalább elmondta neked, nem érzi a kémiát. Viszont a többi rész ugyanaz: ebből barátom sajnos nem lesz már semmi, ha nem akarsz vele haverkodni, akkor még most lődd le a programot.
2020. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Egyértelműen hívd el őket magadhoz csoportos foglalkozásra.

Ha nemet mondanak, nevesd ki őket, és elegánsan sétálj el!

2020. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Lehet gruppent akar a kiscsaj😁

Igazából viszont semmit.

2020. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki egyenesen, hogy kettesben szeretnél lenni vele. Ha erre nemet mond, akkor komolytalan a dolog. Nekem eszembe nem jutna randira barátokat vinni. Az más kérdés, ha egy baráti találkozót szervez valaki. De itt nem erről van szó.
2020. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!