Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki a táborban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki a táborban nagyon megtetszett. Mondta a bnőmnek, ogy megcsókolna, de attól fél, hogy másik nap a barátnőjének fogom tekinteni. Nekem nagyon tetszik, de én szívesen lennék vele kapcsolatban. Mit csináljak? Hülye válaszolók kíméljenek

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ilyen hülye kérdésre csak hülye válaszokat fogsz kapni. Nem is értem amúgy, mi a probléma. Az, hogy ő csak csókot akar, Te viszont kapcsolatot is? Nehéz ügy.
2012. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Matya18F válasza:
Ha vége a napközis tábornak, takarodjál vissza matchboxozni. Kíméld meg magadtól a világot és főleg a lányokat!
2012. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Matya18F válasza:
Bocsánat, figyelmetlen voltam. Szerintem kérdezd meg a tulajdon édesapádat, hogy SZERINTE mit csináljál. Meg fogja mondani a tutit. hidd el!
2012. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Crom válasza:
Rúgd állon.
2012. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,még az idiótáktól is. Mivel mind a ketten 17 évesek vagyunk, ezért már nem kell MINDEN ESETBEN megkérdezni a szüleimet.
2012. júl. 24. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!