Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál olyan sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan sráccal aki naponta 7 dl töményet bepuszil esténként?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért csak hetet? Bjuzie?
2020. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad már az se segítene, ha a neved tüntetnéd el, a piás kérdéseidből mindenki levágná
2020. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te, meg a piás kérdéseid. A kutyának se kellene egy ilyen pasi. Főleg mert a válások nagyrésze is pont a pia miatt van.
2020. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz ennek jó vége.
2020. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Még kábítószeressel is előbb össze lehet állni, mint alkoholistával. Nem tudom mi foghatott meg abban a férfiban, de inkább keress valaki mást. Vagy ha te vagy a férfi aki bepuszilja a 7 deci töményet, akkor menj el orvoshoz és utána keress nőt.
2020. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi aki issza.Tudom hogy nem lesz jó vége, az életemmel játszom már.
2020. aug. 26. 00:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A 7 deci már közel van a szervezeted tűrőképességének hátárához, szóval erre a kis időre kár már neked nő.

Szóval vagy tartod ezt a napi fél liter körüli fogyasztást, amivel ugyan évtizedekig is lehet bírni, de szép lassan lecsúszol a hajléktalanság küszöbére, az emberi méltóság legparányibb elemét sem tartalmazó, mocskos állati viszonyok közé. Aztán büdösen, mocskosan, fogatlanul és csontsoványan megdöglesz valami putriban a kannásbortól meg hasonló szaroktól egy csótány intellektuális szintjére leépülve. (Erre még hasonló életstílusú nőt is találhatsz, láttam már példát. Irány Borsod, Heves megye falvai!)

Napi 1 litert már kevesen bírnak pár hónapnál tovább, vagy valamelyik berúgásod alatt alkoholmérgezést kapsz, vagy valamelyik belső szerved felmondja a szolgálatot és feldobod a talpad. (Szívmegállás, agyvérzés is játszhat.) 43 év vendéglátás tapasztalata vetíti elő a sorsodat.

Szóval el kéne menni orvoshoz, a legkisebb problémád is nagyobb, minthogy van-e nőd.

2020. aug. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
140 kilós pasiként iszom ennyit, ezt érdemes hozzátenni.
2020. aug. 26. 01:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem. It's disgusting
2020. aug. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!